CHUSTECZKI EXTRA SOFT ALOE 62137
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest KISTA MARIUSZ KAPTUR. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: HAR-0553
Opis
Chusteczki Dla Niemowląt i Dzieci 60 szt. Extra Soft Aloe, Kindii
Chusteczki dla Niemowląt i Dzieci Extra Soft Aloe zawierają ekstrakt z aloesu znany z właściwości regenerujących i antybakteryjnych oraz nawilżających o pH neutralnym dla skóry. Posiadają one w składzie również alantoinę, która koi i łagodzi podrażnienia. Chusteczki Kindii odświeżają skórę, pomagają chronić ją przed przesuszeniem i podrażnieniami. Zawartość delikatnych emolientów sprzyja utrzymaniu odpowiedniego poziomu natłuszczenia i nawilżenia skóry oraz pomaga odbudować jej warstwę hydrolipidową. Przeznaczone do pielęgnacji i oczyszczania wrażliwej skóry Dziecka już od pierwszego dnia życia.
Jakie są zalety Chusteczek Dla Niemowląt i Dzieci Extra Soft Aloe, Kindii?
- Przeznaczone są do pielęgnacji i oczyszczania wrażliwej skóry Niemowląt i Dzieci.
- Delikatna receptura chusteczek zawiera ekstrakt z aloesu, który posiada właściwości nawilżające oraz regenerujące.
- Zawierają alantoinę, która łagodzi podrażnienia skórne.
- Miękka i delikatna, gładka chusteczka o wymiarze 150 x 170 mm.
- Produkt przebadany dermatologicznie.
- pH neutralne dla skóry.
- O delikatnym pudrowym zapachu.
- Nie zawierają alkoholu.
Produkt przeznaczony dla Dzieci już od pierwszych dni życia.
Skład INCI Chusteczek Dla Niemowląt i Dzieci Extra Soft Aloe:
Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol
Opakowanie zawiera 60 szt. chusteczek.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Zgodny z normą EN 71 (bezpieczeństwo zabawek).
- Testowany dermatologicznie pod kątem bezpieczeństwa dla skóry.
- Informacje bezpieczeństwa znajdują się w opisie produktu.
Producent
Harper Hygienics S.A.
Aleje Jerozolimskie 96
00-807 WARSZAWA, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Harper Hygienics S.A.
Aleje Jerozolimskie 96
00-807 WARSZAWA, Polska