Auto Śmieciarka z Napędem Kosz na Śmieci
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest KISTA MARIUSZ KAPTUR. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: 4826
Opis
Auto Śmieciarka z Napędem Kosz na Śmieci
Pomarańczowo-szara śmieciarka zapewni wszystkim chłopcom długie godziny wypełnione rewelacyjną zabawą. Ta niebanalna zabawa będzie rewelacyjnym uzupełnieniem kolekcji pojazdów, a także zabawką, która szybko się nie znudzi. Pojazd utrzymany jest w klasycznej, pomarańczowej kolorystyce, z czarnymi i szarymi detalami. Śmieciarka osadzona jest na bieżnikowanych kołach, dzięki czemu dziecko będzie mogło używać jej na różnych rodzajach powierzchni. Autko może pokonywać prostą drogę, wystarczy tylko napędzić je, popychając.
Zabawka posiada otwartą kabinę, umożliwiająca umieszczenie kierowcy i pasażera na fotelach. Śmieciarka wyróżnia się imponującym, dużym rozmiarem, a także designem nawiązującym do prawdziwego, pełnowymiarowego pojazdu tego typu. Materiały, których użyto do jej wyprodukowania, są bardzo wysokiej jakości, co pozytywnie wpływa na wytrzymałość i jakość zabawki.
Pojazd zapakowany jest w kartonowe, zielono-białe pudełko z witrynką. Zabawka wykonana jest z atestowanych, nietoksycznych materiałów, dzięki czemu otrzymała certyfikat CE. Śmieciarka przeznaczona jest dla wszystkich dzieciaków, które ukończyły 3. rok życia.
Wymiary elementów opakowania:
- śmieciarka: 36,5 cm x 12 cm x 18,5 cm,
- kosz: 4,5 cm x 6 cm x 6,5 cm.
Wymiary opakowania:
- 40 cm x 20 cm x 16 cm.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
- Zgodny z normą EN 71 (bezpieczeństwo zabawek).
- Informacje bezpieczeństwa znajdują się w opisie produktu.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
ANDRZEJ LEŚNIEWSKI Firma Handlowa LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie, Polska