O nas

 

Nazywam się Anna Sobkowska-Śledź i jestem mamą trójki dzieci. Kiedy tworzyłam sklep (Smyki3), a było to wiele lat temu,  zdawałam sobie sprawę co oznacza troska o prawidłowy rozwój dziecka, jego zdrowie i bezpieczeństwo. Zawsze więc przywiązywałam ogromną wagę do jakości wyrobów oferowanych przez producentów artykułów dziecięcych i właśnie to było głównym fundamentem tworzonego przeze mnie sklepu.

od lewej: Noemi Pawlak, Anna Sobkowska-Śledź, Marietta Kręciołek

Przez te lata działałam głównie stacjonarnie, na terenie Śremu, ale wraz z upływem czasu postanowiłam dostosować się do panujących obecnie trendów, a także wyjść naprzeciw matkom, które w dobie Internetu szukają produktów dla dzieci on-line. I tak powstał pomysł, aby stworzyć markę, która będzie prężnie działała również w Internecie.

Historia „HOP DO WODY” zaczyna się w pewien styczniowy dzień, kiedy o pomoc poprosiłam Noemi Pawlak, popularną blogerkę, autorkę bloga www.matkaprezesa.pl. Do naszego teamu dołączyła wkrótce Marietta Kręciołek, która na instagramie zrzesza ponad 25 tys obserwatorów (marii_mylife). Każda z nas jest inna, ale każda z nas miała jeden cel – stworzyć wspaniałe miejsce nie tylko w Śremie, ale i przede wszystkim w Internecie. Dzięki tej różnorodności mogłyśmy wypełniać się nawzajem i wdrożyć rozwiązania, które przyniosły nieoczekiwane efekty.

Przed nami jeszcze wiele projektów, które będziemy realizować w najbliższym czasie, lecz to co najważniejsze jest w samym sercu HOP DO WODY – to sklep mam dla mam. Chcemy aby wszystkie osoby, które szukają produktów dla dzieci mogły znaleźć coś dla siebie.

Oferujmy bogaty asortyment produktów: można u nas skompletować nie tylko całą wyprawkę dla noworodka, ale również kupić ubrania czy obuwie dla dzieci. Oferujemy również zabawki, które zostały przez nas specjalnie wyselekcjonowane, aby zadowolić potrzeby każdego klienta, a także rowerki, hulajnogi czy zabawki ogrodowe.

Posiadamy również powierzchnie użytkową na której znajduje się sala zabaw. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo w zakładce  „Sala Zabaw”.

Mamy nadzieję, że obecne zmiany będą ciepło przyjęte przez naszych stałych a także i przyszłych klientów.

Udanych zakupów! 

 

Call Now Button