Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Maszyny rolnicze zabawki dla każdego

Sklep hopdowody.pl posiada traktory zabawki z maszynami dla dzieci w każdym wieku. Niemal każde dziecko – zazwyczaj chłopiec, ale zdarzają się przypadki również dziewczynek przeżywa fascynację ogromnymi maszynami rolniczymi. Dlatego warto kupić mu jako prezent kilka mini maszyn rolniczych. Każde dziecko, któremu podobają się maszyny rolnicze marzy o nowych zabawkach. Świetnym rozwiązaniem będzie właśnie taki prezent.

Zabawki dostępne w różnych rozmiarach – zarówno plastikowe – dla najmłodszych jak i metalowe – dla trochę starszych dzieci. Zabawki te wprawiają w ruch nasze dzieci co jest bardzo miłą zabawą i aktywnością fizyczną.

Sklep hopdowody.pl posiada ogromną ilość zabawek

Posiadamy w swojej ofercie traktory zabawki z maszynami. Ogromna kolekcja do zebrania zapewni zabawę na całe dnie. Zabawki są świetnie odwzorowane, zadbano o każdy najmniejszy detal, aby wyglądały jak najbardziej realistycznie. Można je kupić w zestawie ciągnik + przyczepa lub osobno, dokupić można także siewniki, rozsiewacze nawozu, opryskiwacze, bele sprasowanego siana i wiele innych. Wykonane najczęściej w skali 1:16 posiadają gumowe koła, dzięki czemu zabawa jest dużo przyjemniejsza. Niektóre wersje ciągników można kupić z zabawkową kierownicą montowaną na górze kabiny, dzięki której dziecko może cieszyć się z jeszcze bardziej realistycznej zabawy.

Zabawki rolnicze firmy Bruder

Wszystkie zabawki firmy Bruder pasują do siebie, jeśli są wykonane w tej samej skali. Posiadają różne ruchome elementy np. skrętna przednia lub tylna oś, którą można sterować za pomocą kierownicy wkładanej przez dach, otwierana maska silnika, terenowe aktywne zawieszenie i szereg różnych innych ruchomych elementów, które znacznie uatrakcyjnią zabawę twojego dziecka i zapewnią wspomnienia na późniejsze lata. Każdy z nas ma zabawkę z dzieciństwa, o której nigdy nie zapomni, właśnie taką zabawką dla twojego dziecka mogą być zabawki rolnicze firmy bruder.