Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Zestaw do baniek mydlanych – czy jest dobry dla dziecka?

Zestaw do robienia baniek mydlanych to świetna atrakcja dla małego dziecka – jak każda zabawa nie tylko bawi a także uczy i kształtuje nasze dziecko.
Puszczając bańki mydlane dziecko ćwiczy swój oddech, a także aparat mowy, łapiąc bańki mydlane ćwiczy koordynację oraz orientację w terenie. Puszczanie baniek mydlanych jest wspaniałą atrakcją dla dzieci przy której świetnie się bawią. Zabawa odbywa się na świeżym powietrzu co jest bardzo dobre dla naszych dzieci w tych trudnych czasach, świetne oderwanie od ekranu telefonu czy też komputera.

Zestaw do robienia baniek mydlanych gdzie kupić płyn?

Większość zestawów posiada płyn do baniek, jednak można go także dokupić osobno w naszym sklepie. Wysokiej jakości płyn pozwala na wytworzenie ogromnych baniek co jest świetną atrakcją dla dzieci.
W prawie wszystkich zestawach są 2 obręcze co umożliwia zrobienie dwóch baniek w jednym czasie oraz talerzyk do płynu.
Średnica baniek przy dobrych warunkach osiąga ponad 2 metry. Cena w naszym sklepie jest bardzo atrakcyjna, ponieważ płyn do baniek jest bardzo wysokiej jakości przez co pozwala na zrobienie dużej ilości baniek, które nie pękają zbyt szybko.

Pistolety do robienia baniek mydlanych.

Pistolety do puszczania baniek to świetne rozwiązanie dla rodziców, których męczy ciągłe puszczanie baniek jak i dla naszych małych dzieci.
Pistolety do robienia baniek mydlanych dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Naładowanie płynu, kliknięcie i bańki już są w powietrzu a nasze pociechy cieszą się i biegają w pogoni za bańkami na świeżym powietrzu. Ilość baniek wypuszczona z pistoletu jest dużo większa niż przez dmuchanie, jednak zabiera ona większą ilość płynu do robienia baniek mydlanych. Bańki tworzą także niesamowity klimat na zdjęciach naszych pociech co zdecydowanie ułatwi pistolet do robienia baniek mydlanych krótki czas, dużo baniek, wspomnienia ze zdjęcia na lata.