Filter

Price range:

Show:
Sort By:

Zestaw do robienia slime.

Slime stały się bardzo popularne wśród młodzieży, dzieci i nie tylko. Ludzie zaczęli nawet skupiać cały swój kanał na Youtubie czy tiktoku poświęcając go zabawkom slime. Tworzą, ugniatają i ozdabiają glutki na każdy możliwy sposób. Slime to zdecydowanie najpopularniejsza zabawka w tych czasach.
Slime zestaw jest doskonałą opcją, żeby się odstresować, poprzez zgniatanie i rozrywanie zimnej masy. Masa służy do zabawy sensorycznej, dziecko podczas zabawy rozwija zmysły takie jak: wzrok, dotyk i węch. Warto dodać, że slime nie jest przeznaczony dla bardzo małych dzieci, ponieważ masa może być szkodliwa w kontakcie z ustami czy oczami.
Popularny zestaw slime zamienia dziecko w młodego alchemika. Pociecha dodaje ze sobą składniki, które łączą się tworząc ciekawą, kolorową masę. Slime pod warunkiem dobrego przechowywania nie straci konsystencji i nie zaschnie.

Zestaw do slime z hopdowody.pl

Hopdowody.pl posiada slime – zestawy oraz gotowe, zapakowane już glutki w różnych wariantach kolorystycznych oraz zapachowych.
Polecany jest zestaw do robienia slime Play-Doh – posiada 12 różnych kolorów po 4 pojemniczki z każdym slime, który posiada różne cechy i inaczej się zachowuje.
Świetną opcją jest również zakup Tuban Slime – zestawu do robienia slime, który posiada kilka wariantów zapachowych – każdy slime pachnie jak owoce. 

Takie zestawy gwarantują dobrą zabawę, wiele śmiechu i frajdy.