Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry
SALE
Dumel skoczek kangurek
51 
SALE
Dumel pingwin niebieski
144 
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Interaktywne zwierzaki – dlaczego to świetne rozwiązanie?

Interaktywne zwierzaki to idealne rozwiązanie dla dziecka, które marzy o swoim zwierzaku. Zwierzęta potrzebują stałej opieki, a nie zawsze ktoś jest w stanie i ma czas się nim zająć. Każde dziecko w pewnym momencie swojego życia chciało lub chce mieć swojego zwierzaka. Jednak warunki domowe lub uczulenie na sierść nie pozwalają na trzymanie go w domu. Własne zwierzątko nawet interaktywne uczy odpowiedzialności. Trzeba go wyprowadzać na spacery, karmić i dbać o niego. Zabawka uczy także empatii. Interaktywny zwierzak może być także świetnym rozwiązaniem przed zdecydowaniem się na zakup lub adopcję psa, ponieważ uczy on podstawowych zachowań z normalnym pieskiem.

Interaktywny Zwierzak – jakie posiada zachowania?

Zwierzaki interaktywne swoimi zachowaniami bardzo przypominają te normalne, żywe zwierzęta. FurReal Friends Kotek Bootsie to idealny przykład – milutka maskotka na baterie która miauczy, mruczy a także porusza głową. Gdy Bootsie się denerwuje reaguje mimiką – rusza brwiami oraz wydaje z siebie odgłos miauknięcia. Gdy jest głaskany po głowie jest szczęśliwy dlatego miauczy jak normalny kotek. Nie lubi jednak przesadnych pieszczot na co oczywiście reaguje swoimi wbudowanymi funkcjami.

Pluszak jest niezwykle uroczy, rozkocha w sobie każde dziecko. Miłe w dotyku futerko oraz przepiękne oczy zapewnią wiele godzin zabaw dla dziecka, które z pewnością szybko się nie znudzą. 

Zabawka wymaga baterii 4 x AA których nie ma w zestawie.

Zwierzaki interaktywne – gdzie kupić w Śremie?

Sklep Hop do Wody posiada w swojej ofercie bardzo dużo zabawek jak i ubrań dziecięcych w tym zwierzaków interaktywnych zarówno dla najmłodszych jak i tych starszych dzieci. 

Wiele modeli, kilka kolorów oraz inne opcje w każdym modelu. Na pewno wybierzesz coś dla swojego dziecka. 

Hop do Wody prowadzi sprzedaż online, gdzie możesz zamówić swojego interaktywnego zwierzaka prosto do swojego domu, a także sklep stacjonarny na ulicy Chopina 1D w Śremie.