Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:
New
New
New
New
New
New
New
New
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Zabawki dla chłopca 9 lat

Nawet jeśli dziecko ma już dziewięć lat, to nadal uwielbia się bawić. Oczywiście potrzebuje innych zabawek niż pięciolatek, dlatego należy mieć na uwadze oznaczenia wiekowe. Zabawka musi też wpasować się w gusta użytkownika, jeśli ma wzbudzić jego zainteresowanie i zapewnić mnóstwo radości. Pora zastanowić się nad tym, jakie będą odpowiednie zabawki dla dziewczynki 9 lat i chłopców w tym wieku. Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawia, że aż trudno zdecydować się na konkretną zabawkę. Można przebierać w maskotkach, grach planszowych, puzzlach, zabawkach tematycznych, klockach itd.

Jak wybrać zabawki dla 9 latka?

Dziewięciolatkowi można śmiało kupić gry edukacyjne, dzięki którym będzie mógł uczyć się poprzez zabawę, co jest najefektywniejszą metodą. Warto wobec tego szukać zabawek o wartościach dydaktycznych, dzięki którym dziecko zobaczy, że nauka może sprawiać mnóstwo radości, być ciekawa i wartościowa. W przypadku dziecka mającego ukończone dziewięć lat należy sięgnąć po gry planszowe o wyższym stopniu trudności, z bardziej skomplikowanymi zasadami gry. Będzie można grać w nie całą rodziną, co stanowi wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu razem i zacieśnianie więzi. Świetną opcją są gry strategiczne, które mają bardzo korzystny wpływ na rozwój umysłowy dziecka. Pobudzają wyobraźnię, wspierają logiczne myślenie. Godne uwagi są różne akcesoria sportowe typu hulajnoga, rower, deskorolka, rolki. Nie będzie problemu z zachęceniem dziecka do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Warto też sięgnąć po gry logiczne, które rozwijają inteligencję dziecka, co ułatwia naukę w szkole i zdobywanie lepszych ocen. Dzieci w tym wieku uwielbiają różne zgadywanki i łamigłówki.

Zabawki dla dziewczynki 9 lat

Dziewięciolatka będzie zadowolona z otrzymania łyżworolek, które zapewnią mnóstwo radości z zabawy na świeżym powietrzu. Jazda na łyżworolkach wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację ruchową, niweluje napięcie i stres. Hulajnoga to również świetna opcja dla dziewięciolatków, stanowi ciekawą alternatywę dla roweru. Quizy edukacyjne to kolejna opcja do wyboru, pozwala rozwijać zainteresowania dzieci w wieku szkolnym. Dziewięciolatkowie uwielbiają poznawać ciekawostki z różnych dziedzin. Gadżety elektroniczne to godne polecenia zabawki dla chłopca 9 lat. Minidrony czy okulary 3D zapewnią mnóstwo frajdy. Warto też kupić zdalnie sterowaną zabawkę w postaci samolotu, samochodu czy nawet dźwigu. Możliwości jest wiele, a tego typu zabawki pozwalają na ćwiczenie zdolności manualnych i rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Obecnie ogromną popularnością cieszy się gra komputerowa Fortnite, dlatego inspirowana nią figurka będzie idealnym rozwiązaniem, w zestawie nie może zabraknąć też różnych akcesoriów i przewodnika kolekcjonerskiego. Uniwersalnym rozwiązaniem są klocki LEGO dostępne w wielu wariantach do wyboru. Ciekawą opcją dla dziecka mającego dziewięć lat jest również deska do balansowania. Godna polecenia będzie trampolina, można wybrać zjeżdżalnię lub huśtawkę.