Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:
BUKI 2160 PRODUKCJA 20 SLIME GLUTOW 8+
Original price was: 130 zł.Current price is: 123 zł.
SALE
LEGO 76430 HARRY POTTER SOWIARNIA W HOGWARCIE
Original price was: 210 zł.Current price is: 199 zł.
SALE
LEGO 42178 TECHNIC KOSMICZNA LADOWARKA LT78
Original price was: 160 zł.Current price is: 152 zł.
SALE
ORBICO 1015006106 MAKE IT REAL BRANSOLETKI
Original price was: 60 zł.Current price is: 57 zł.
SALE
ORBICO 1015006105 MAKE IT REAL BRANSOLETKI
Original price was: 60 zł.Current price is: 57 zł.
SALE
HASBRO NERF F6369 PISTOLET ELITE JR ULTIMATE
Original price was: 150 zł.Current price is: 142 zł.
SALE
HASBRO NERF F6367 PISTOLET ELITE JR EXPLORER
Original price was: 80 zł.Current price is: 68 zł.
SALE
HASBRO NERF F4190 PISTOLET ELITE 2.0 PROSPECTQS 4
Original price was: 50 zł.Current price is: 42 zł.
SALE
Karabin zabawkowy ze światłem i dźwiękiem wibracje
Original price was: 40 zł.Current price is: 20 zł.
SALE
Elite Zestaw Strzałek 12 SZT.
Original price was: 25 zł.Current price is: 13 zł.
SALE
KAPISZONY TAŚMA SPŁONKI NA TAŚMIE
Original price was: 5 zł.Current price is: 3 zł.
SALE
HASBRO NERF ELITE 2.0 WYRZUTNIA + STRZALK 6966
Original price was: 35 zł.Current price is: 17 zł.
SALE
Gra planszowa Biznes Europa
Original price was: 80 zł.Current price is: 76 zł.
SALE
Slimy Fabryka Cukiernika Gofr zielono-różowy
Original price was: 80 zł.Current price is: 76 zł.
SALE
Slimy Fabryka Cukiernika żółta tarta
Original price was: 80 zł.Current price is: 76 zł.
SALE
Slimy Fabryka Cukiernika Tort
Original price was: 80 zł.Current price is: 76 zł.
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Zabawki dla dziewczynki 8 lat

Dla dzieci najlepszą formą spędzania wolnego czasu jest oczywiście dobra zabawa. Można jednak połączyć rozrywkę z nauką, wybierając zabawki o walorach edukacyjnych. W wieku ośmiu lat dziecko jest już samodzielne, ale nadal chętnie sięga po zabawki. Przy ich wyborze należy mieć na uwadze nie tylko wiek użytkownika, ale też jego zainteresowania. Lalki i samochody to nie jedyne możliwości, jest ich zdecydowanie więcej. Nie brakuje gier rozwijających różne umiejętności umysłowe i zręcznościowe. Za pomocą zabawek dziecko może uczyć się logicznego myślenia i kreatywności, poznać zdrową rywalizację.

Najlepsze zabawki dla 8 latka

Ośmiolatek ma już własne zainteresowania, dlatego przy wyborze zabawki należy mieć na uwadze jego osobiste preferencje. Idealna zabawka to taka, która dostarcza mnóstwo radości i zabawy, mająca walory edukacyjne. Jest to najlepszy sposób na przyswojenie nowej wiedzy i nabycie kolejnych umiejętności właśnie poprzez zabawę. Świetnie sprawdzają się zabawki wykonane z drewna, które są w pełni bezpieczne, przyjemne w dotyku, ekologiczne, niezwykle wytrzymałe. Wspaniale pobudzają wyobraźnię i sprzyjają logicznemu myśleniu. Dziecko może nawet przypisać im własne funkcje, tego typu zabawki dają nieograniczone możliwości do zabawy.

Nie może zabraknąć też zabawek kreatywnych, wybór jest ogromny. Za pomocą zabawek interaktywnych możliwe staje się stymulowanie zmysłów dziecka, rozwijanie jego manualnych zdolności. Świetną opcją będą gry edukacyjne, które pobudzają ciekawość świata, pozwalają poznawać świat od strony nauki. Jest to wspaniały sposób na przekazanie wartościowej wiedzy z różnych dziedzin. Dziecko może podczas zabawy poznawać rozmaite zagadnienia językowe, matematyczne, chemiczne itd. Ponadczasową zabawką są puzzle, których poziom trudności można z łatwością dopasować do wieku dziecka. Ośmiolatkowie będą zachwyceni planszówkami, które zapewniają pasjonującą rozgrywkę przez wiele godzin. Mile widziane będą też zabawki sterowane, które można prowadzić.

Jakie będą odpowiednie zabawki dla chłopca 8 lat, a które sprezentować dziewczynce?

Godne polecenia zabawki dla dziewczynki 8 lat to między innymi różnego typu domki dla lalek i pełnowymiarowe zestawy do zabawy w dom typu kuchnia z wyposażeniem. Można też kupić dużą głowę lalki z włosami i akcesoriami do ich stylizacji. Dziewczynki uwielbiają tematyczne zestawy typu farma, pokaz mody, salon urody itd. Świetnie sprawdzi się też mikrofon bezprzewodowy do karaoke, który pozwala rozwijać umiejętności wokalne. Ośmiolatki przepadają za zabawkami stworzonymi na wzór ich ulubionych bohaterów bajkowych. Opieka nad dzidziusiem w wózku, łącznie z przebieraniem go, zmienianiem pieluszek i karmieniem będzie świetnym pomysłem na prezent. Z kolei chłopcom można sprezentować zdalnie sterowany samochód rajdowy czy helikopter. Sprawdzą się różne pojazdy, roboty i drony. Ośmiolatkowie będą zachwyceni hulajnogą elektryczną, konsolą do gier, wielkim laboratorium chemicznym, interaktywnym elektroglobusem, latawcem, grą Scrabble, dużymi flamastrami kropkowymi i różnymi zestawami klocków LEGO.