New
LEGO 60389 CITY
229,99 
LEGO 60387 CITY
129,99 
LEGO 60372 CITY
419,99 
LEGO 60371 CITY
299,99 

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Zabawki dla dziewczynki 6 lat

Poważny, młody człowiek, który już rozpoczął swoją przygodę ze szkołą lub zacznie ją niedługo, z pewnością potrzebuje wyjątkowego podarunku. Zabawki dla 6 latka naszym sklepie to ponad 1000 produktów, które z pewnością zachwycą niejedno dziecko.

Mali artyści

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki z pewnością będą zachwyceni zestawami kreatywnymi oraz akcesoriami plastycznymi, które można znaleźć w naszym sklepie. Flamastry kropkowe, zestawy Play-Doh czy innego rodzaju ciastoliny to tylko niewielki ułamek tego, co z pewnością zachwyci 6-latka.

Niezastąpione klocki

Zabawki dla dziewczynki 6 lat, a także dla chłopca w tym samym wieku nie mogą obejść się bez klocków. Dzieci w okolicach 6 roku życia z reguły preferują już nieco bardziej skomplikowane zestawy, takie jak LEGO City, LEGO Friends czy kreatywne zestawy od CLEMENTONI z pewnością zachwycą niejednego malucha. Dzięki nim, dziecko rozwija wyobraźnię przestrzenną, a poza tym – po prostu doskonale się bawi.

Zabawki dla chłopca 6 lat i nie tylko – Pojazdy dla każdego

Zabawki dla 6 latka to także szeroka gama różnego rodzaju pojazdów, poczynając od policji czy straży pożarnej, poprzez rolnicze przyczepy, kombajny i maszyny, aż po zestawy Hot Wheels, które umożliwiają dziecku zbudowanie własnego, wymarzonego toru wyścigowego. To doskonałe zabawki, które mogą być szczególnie dobrym wyborem, jeśli obdarowywane dziecko ma rodzeństwo, z którym mogłoby się bawić lub po prostu uwielbia samotne zabawy różnego rodzaju pojazdami.

Poudawajmy dorosłych

Również te nieco starsze, około 6-letnie dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, ucząc się tym samym zachowań społecznych. Szczególnie przydatne mogą okazać się w tego typu zabawach przedmioty, które ułatwią naśladowanie dorosłych: zabawkowe kuchnie, zestawy narzędzi, głowa do czesania, zestawy lekarza i weterynarza, lalki i wiele innych. Dzięki tym akcesoriom, 6-latek może wcielić się w naprawdę wiele ról: lekarza, mamy, taty, fryzjera i innych. To doskonała zabawa na długie godziny!

Dla wielbicieli łamigłówek

Zabawki dla chłopca 6 lat, a także dla dziewczynek, mogą mieć w sobie duży walor edukacyjny. Wybierając gry planszowe, memory czy puzzle – wspierasz harmonijny rozwój dziecka, jego pamięć, spostrzegawczość i ogólny rozwój. Postaraj się wybrać takie gry lub zabawki, które zainteresują dziecko. Być może puzzle z bohaterami ulubionej bajki zachęcą je do ułożenia całości? A może gra planszowa rozegrana wspólnie z całą rodziną stanie się ulubioną czynnością wszystkich domowników na deszczowe popołudnia?

Jeśli dziecko nie przepada za tego rodzaju aktywnościami, a chcesz je do tego zachęcić – warto zacząć od prostych gier i układanek liczących niewiele elementów.

Zabawa w wodzie

Materace, koła, piłki pompowane i przydomowe, pompowane baseny – to zabawki dla 6 latka, bez których nie może obyć się żadna letnia zabawa w wodzie. Dziecko z pewnością doceni tego rodzaju podarunek w najcieplejsze dni, kiedy woda przyniesie przyjemną ochłodę. Pamiętaj, że ruch to zdrowie!

Zabawki dla dziewczynki 6 lat, a także zabawki dla chłopca w tym samym wieku to jeszcze więcej produktów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie!