SALE
SALE
SALE
SALE
REBEL GRA WSIASC DO POCIAGU 11274
127,92 
SALE
SALE
HASBRO 98831 GRA TWISTER 828
119,92 
SALE
SALE
DD 72731 LAM DESKE *
55,99 
SALE
SALE
SALE
SALE
VTECH SEKRETNY PAMIETNIK 61672
127,92 
SALE
SALE
SALE
DJECO DD00430 ZEGAREK KWIATKI 4306
111,92 
SALE
SALE
SALE
ASKATO SKAKANKA DREWNIANA 5399
15,92 
SALE
SALE
SALE

Loading...

No more items available

Zabawki dla dziewczynki 6 lat

Poważny, młody człowiek, który już rozpoczął swoją przygodę ze szkołą lub zacznie ją niedługo, z pewnością potrzebuje wyjątkowego podarunku. Zabawki dla 6 latka naszym sklepie to ponad 1000 produktów, które z pewnością zachwycą niejedno dziecko.

Mali artyści

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki z pewnością będą zachwyceni zestawami kreatywnymi oraz akcesoriami plastycznymi, które można znaleźć w naszym sklepie. Flamastry kropkowe, zestawy Play-Doh czy innego rodzaju ciastoliny to tylko niewielki ułamek tego, co z pewnością zachwyci 6-latka.

Niezastąpione klocki

Zabawki dla dziewczynki 6 lat, a także dla chłopca w tym samym wieku nie mogą obejść się bez klocków. Dzieci w okolicach 6 roku życia z reguły preferują już nieco bardziej skomplikowane zestawy, takie jak LEGO City, LEGO Friends czy kreatywne zestawy od CLEMENTONI z pewnością zachwycą niejednego malucha. Dzięki nim, dziecko rozwija wyobraźnię przestrzenną, a poza tym – po prostu doskonale się bawi.

Zabawki dla chłopca 6 lat i nie tylko – Pojazdy dla każdego

Zabawki dla 6 latka to także szeroka gama różnego rodzaju pojazdów, poczynając od policji czy straży pożarnej, poprzez rolnicze przyczepy, kombajny i maszyny, aż po zestawy Hot Wheels, które umożliwiają dziecku zbudowanie własnego, wymarzonego toru wyścigowego. To doskonałe zabawki, które mogą być szczególnie dobrym wyborem, jeśli obdarowywane dziecko ma rodzeństwo, z którym mogłoby się bawić lub po prostu uwielbia samotne zabawy różnego rodzaju pojazdami.

Poudawajmy dorosłych

Również te nieco starsze, około 6-letnie dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, ucząc się tym samym zachowań społecznych. Szczególnie przydatne mogą okazać się w tego typu zabawach przedmioty, które ułatwią naśladowanie dorosłych: zabawkowe kuchnie, zestawy narzędzi, głowa do czesania, zestawy lekarza i weterynarza, lalki i wiele innych. Dzięki tym akcesoriom, 6-latek może wcielić się w naprawdę wiele ról: lekarza, mamy, taty, fryzjera i innych. To doskonała zabawa na długie godziny!

Dla wielbicieli łamigłówek

Zabawki dla chłopca 6 lat, a także dla dziewczynek, mogą mieć w sobie duży walor edukacyjny. Wybierając gry planszowe, memory czy puzzle – wspierasz harmonijny rozwój dziecka, jego pamięć, spostrzegawczość i ogólny rozwój. Postaraj się wybrać takie gry lub zabawki, które zainteresują dziecko. Być może puzzle z bohaterami ulubionej bajki zachęcą je do ułożenia całości? A może gra planszowa rozegrana wspólnie z całą rodziną stanie się ulubioną czynnością wszystkich domowników na deszczowe popołudnia?

Jeśli dziecko nie przepada za tego rodzaju aktywnościami, a chcesz je do tego zachęcić – warto zacząć od prostych gier i układanek liczących niewiele elementów.

Zabawa w wodzie

Materace, koła, piłki pompowane i przydomowe, pompowane baseny – to zabawki dla 6 latka, bez których nie może obyć się żadna letnia zabawa w wodzie. Dziecko z pewnością doceni tego rodzaju podarunek w najcieplejsze dni, kiedy woda przyniesie przyjemną ochłodę. Pamiętaj, że ruch to zdrowie!

Zabawki dla dziewczynki 6 lat, a także zabawki dla chłopca w tym samym wieku to jeszcze więcej produktów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie!