Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
Kasa na baterie
76 
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
SALE New
Barbie Lemoniadowy truck
255 
SALE New

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Zabawki dla dzieci 4 lata

Czwarty rok życia to niezwykle istotny okres w życiu każdego młodego człowieka. Czteroletnie dziecko stopniowo zaczyna odkrywać przyjemność płynącą z samodzielnej zabawy, co nierzadko stanowi dużą ulgę dla rodziców. W tym wieku maluch potrafi również coraz lepiej bawić się z rówieśnikami, a co za tym idzie – nawiązywać z nimi relacje.

Urodziny, Mikołajki, Boże Narodzenie czy Dzień Dziecka – w ciągu roku jest naprawdę wiele okazji, kiedy można sprawić maluchowi podarunek. Poniżej prezentujemy najlepsze pomysły na prezenty dla 4-latków z uwzględnieniem rodzaju lubianej przez dziecko aktywności.

Gry dla dzieci

Jednym z prezentów, które są uwielbiane przez dzieci, są gry planszowe. To doskonałe zabawki dla 4 latka, umożliwiające mu harmonijny rozwój, a także kontakt z rodzicem. Takie propozycje jak Kwaki Rozrabiaki, Gra Logiczna Cztery do Wygranej czy Gadka Szmatka Junior pozwolą na solidną dawkę dobrej zabawy… zarówno dla dorosłego, jak i dziecka!

Dla fanów konstruowania

Klocki należą do zabawek, które nie nudzą się dzieciom chyba nigdy. Najmniejsze maluchy z zapałem tworzą proste wieże z plastikowych lub drewnianych klocków, a wraz z biegiem czasu i rozwojem zdolności motorycznych – z coraz większą chęcią korzystają również z innych klocków. Ciekawą i stosunkowo nową na rynku propozycją dla najmłodszych są klocki magnetyczne, a także klocki konstrukcyjne wafle.

Wielbiciele bajek

Kilkulatki mają już zazwyczaj swoje ulubione bajki, dlatego też tworząc kategorię, w której znajdują się zabawki dla dzieci 4 lata, nie można zapomnieć również o bajkowych propozycjach. Bing, Psi Patrol, Cry Babies, Strażak Sam czy Świnka Peppa – to tylko niektóre z lubianych przez dzieci kreskówek. Można uznać, że figurka, maskotka czy pojazd z ukochanej bajki zawsze będzie trafionym prezentem!

Czytaj samodzielnie

Dla dzieci, które lubią czytać i są głodne wiedzy, można kupić książki z serii Czytaj z Albikiem. Pióro, które pozwala dziecku „czytać” bez obecności dorosłego to świetna metoda na zajęcie dla pociechy gdy rodzic musi przygotować obiad lub… napić się kawy. Informacje, jakie można znaleźć w książkach zainteresują z pewnością wiele maluchów. Język angielski, atlas świata czy zwierzęta domowe – to tylko niektóre z tematów, jakie może przedstawić 4-latkowi Albik.

Zabawki dla 4 latka – Zabawa w dorosłych

Zabawki dla 4 latka to także pokaźna gama propozycji, które pozwalają mu bawić się w dorosłego. Naśladowanie jest doskonałą formą nauki, a wśród świetnych propozycji dla 4-latków znajdują się m.in. głowa do czesania, lalki Miniland i ubranka dla nich, różnego rodzaju pojazdy pozwalające na wcielanie się w role budowlańców, narzędzia Bosch, kuchnie drewniane i nie tylko – to tylko niektóre z propozycji, jakie można znaleźć w tej kategorii.

Zabawa latem

Zabawki dla dzieci 4 lata to także bogata gama produktów, którymi maluch może bawić się na dworze. Baseniki, piłki nadmuchiwane, zestawy do piasku i wiele innych produktów zapewni doskonałą zabawę poza domem.

Wskazane pomysły na prezenty to tylko przykładowe propozycje, jakie można znaleźć w naszym sklepie. Oprócz tego, oferujemy szeroką gamę produktów CzuCzu, puzzli i innych zabawek dziecięcych.