Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Zabawki dla dzieci 4 lata

Czwarty rok życia to niezwykle istotny okres w życiu każdego młodego człowieka. Czteroletnie dziecko stopniowo zaczyna odkrywać przyjemność płynącą z samodzielnej zabawy, co nierzadko stanowi dużą ulgę dla rodziców. W tym wieku maluch potrafi również coraz lepiej bawić się z rówieśnikami, a co za tym idzie – nawiązywać z nimi relacje.

Urodziny, Mikołajki, Boże Narodzenie czy Dzień Dziecka – w ciągu roku jest naprawdę wiele okazji, kiedy można sprawić maluchowi podarunek. Poniżej prezentujemy najlepsze pomysły na prezenty dla 4-latków z uwzględnieniem rodzaju lubianej przez dziecko aktywności.

Gry dla dzieci

Jednym z prezentów, które są uwielbiane przez dzieci, są gry planszowe. To doskonałe zabawki dla 4 latka, umożliwiające mu harmonijny rozwój, a także kontakt z rodzicem. Takie propozycje jak Kwaki Rozrabiaki, Gra Logiczna Cztery do Wygranej czy Gadka Szmatka Junior pozwolą na solidną dawkę dobrej zabawy… zarówno dla dorosłego, jak i dziecka!

Dla fanów konstruowania

Klocki należą do zabawek, które nie nudzą się dzieciom chyba nigdy. Najmniejsze maluchy z zapałem tworzą proste wieże z plastikowych lub drewnianych klocków, a wraz z biegiem czasu i rozwojem zdolności motorycznych – z coraz większą chęcią korzystają również z innych klocków. Ciekawą i stosunkowo nową na rynku propozycją dla najmłodszych są klocki magnetyczne, a także klocki konstrukcyjne wafle.

Wielbiciele bajek

Kilkulatki mają już zazwyczaj swoje ulubione bajki, dlatego też tworząc kategorię, w której znajdują się zabawki dla dzieci 4 lata, nie można zapomnieć również o bajkowych propozycjach. Bing, Psi Patrol, Cry Babies, Strażak Sam czy Świnka Peppa – to tylko niektóre z lubianych przez dzieci kreskówek. Można uznać, że figurka, maskotka czy pojazd z ukochanej bajki zawsze będzie trafionym prezentem!

Czytaj samodzielnie

Dla dzieci, które lubią czytać i są głodne wiedzy, można kupić książki z serii Czytaj z Albikiem. Pióro, które pozwala dziecku „czytać” bez obecności dorosłego to świetna metoda na zajęcie dla pociechy gdy rodzic musi przygotować obiad lub… napić się kawy. Informacje, jakie można znaleźć w książkach zainteresują z pewnością wiele maluchów. Język angielski, atlas świata czy zwierzęta domowe – to tylko niektóre z tematów, jakie może przedstawić 4-latkowi Albik.

Zabawki dla 4 latka – Zabawa w dorosłych

Zabawki dla 4 latka to także pokaźna gama propozycji, które pozwalają mu bawić się w dorosłego. Naśladowanie jest doskonałą formą nauki, a wśród świetnych propozycji dla 4-latków znajdują się m.in. głowa do czesania, lalki Miniland i ubranka dla nich, różnego rodzaju pojazdy pozwalające na wcielanie się w role budowlańców, narzędzia Bosch, kuchnie drewniane i nie tylko – to tylko niektóre z propozycji, jakie można znaleźć w tej kategorii.

Zabawa latem

Zabawki dla dzieci 4 lata to także bogata gama produktów, którymi maluch może bawić się na dworze. Baseniki, piłki nadmuchiwane, zestawy do piasku i wiele innych produktów zapewni doskonałą zabawę poza domem.

Wskazane pomysły na prezenty to tylko przykładowe propozycje, jakie można znaleźć w naszym sklepie. Oprócz tego, oferujemy szeroką gamę produktów CzuCzu, puzzli i innych zabawek dziecięcych.