Hot wheels tory

Hot Wheels tory to zabawka, którą można zmieniać na różne sposoby. Dziecko łączy tory tworząc z nich przeszkody, które musi ominąć samochodzik. Doskonale działa to na wyobraźnię dziecka. Duże, kolorowe tory wyścigowe do hot wheels zadowolą każdego małego fana motoryzacji. W połączeniu ze sportowymi samochodami hot wheels Twoje dziecko nie odejdzie od zabawy. 

Niesamowite zastawy, tory do hot wheels urozmaicą zabawę Twojej pociechy. Wszystkie zakupione zestawy torów można ze sobą łączyć tworząc gigantyczne konstrukcje pełne akcji. Dostępne są specjalne rampy, które będą wystrzelały autka, aby osiągnęły dobrą prędkość podczas jazdy na torze. Dziecko, bawiąc się zestawami hot wheels będzie rozwijało swoją zręczność i spryt, ponieważ będzie podejmowało próby osiągnięcia zamierzonego celu – w tym wypadku przekroczenia przez autka linii mety.

Tory do hot wheels

Tory uczą dziecko również kreatywności – to od niego zależy jak duży i trudny tor ułoży, wszystko ogranicza się do wyobraźni dziecka.
Hopdowody.pl posiada zestawy torów hot wheels oraz pojedyncze samochodziki do rampy lub zwykłej zabawy. Sklep otwarty jest również stacjonarnie od poniedziałku do piątku od godziny do 10:00 do 19:00 i w soboty od 9:00 do 14:00 w Śremie na ulicy Fryderyka Chopina 1D.