Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Sztaluga malarska dla dzieci

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Od poczęcia rodzice wkładają dużo serca w prawidłowy rozwój pociechy. 

Po trzecim roku życia dziecko odróżnia już kolory i kształty, to najlepszy moment, aby dać dziecku farbki lub kredki. 

Sztaluga malarska dla dzieci to obowiązkowy element w pokoju kreatywnego dziecka, które dopiero co zaczyna przygodę z malowaniem lub które jest już jest z nim związane.

Malowanie i rysowanie spełnia bardzo ważną rolę w rozwoju dziecka – rozwija prawidłowy chwyt, kreatywność oraz pobudza wyobraźnię. Dzieci poprzez malunki wyrażają swoje myśli, których nie umieją wyrazić słowami, ułatwia to zrozumienie dziecka przez rodziców. Poprzez docenianie rysunków dzieci rośnie u naszych pociech poczucie wartości oraz pewność siebie. Zabierają się za częstsze rysowanie, które może przeobrazić się w pasję.

Sztaluga do malowania dla dzieci z hopdowody.pl

Sztaluga z hopdowody.pl to doskonała zabawka dla dzieci, aby odciągnąć je od ekranów smartfonów i tabletów ucząc je nowych umiejętności. Solidnie wykonana drewniana sztaluga do malowania dla dzieci posiada 3 wysokości jak i warianty kolorystyczne. Idealnie sprawdzi się dla dzieci oraz nastolatków. 

W zestawie ze sztalugą dołączona jest czarna płyta, na której można pisać kredą, pięć kolorów kredy, gąbka do ścierania kredowych malunków, blok rysunkowy, klipsy ułatwiające trzymanie kartek na miejscu, podobrazie, farby i okrągłe pędzle.