Filter

Price range:

Show:
Sort By:

Policja zabawka dla małych dzieci

Każde dziecko świetnie bawi się udając Policjanta. Idealnym prezentem dla dziecka które uwielbia zabawę w policjantów będą np. kajdanki, które w świetny sposób urozmaicą zabawę. Kto z nas będąc małym nie bawił się w policjantów i złodziei marząc przy tym o kajdankach czy zabawkowym pistolecie? 

Dla twojego dziecka może to być wspaniały prezent, który zapewni mu masę wrażeń. Do zabawy w złodziei i policjantów potrzeba więcej osób, przez co dziecko uczy się pracy w zespole. Gdy dziecko zostaje w zabawie złodziejem uczy się także sprytu przez to, że musi się chować przed Policjantami lub przed nimi uciekać.

Samochód policyjny zabawka

Dla dziecka, które uwielbia samochody wspaniałym prezentem będzie samochód policyjny. Samochody policyjne w naszym sklepie posiadają efekty sygnałów dźwiękowych, a także sygnałów świetlnych przypominając realistyczny mniejszy radiowóz. Auta wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów. 

Zabawki dla dzieci w każdym wieku – pluszowe dla najmłodszych oraz metalowe dla starszych dzieci. Zabawki zapewnią zabawę na wiele godzin, przetrwają prawie wszystko. Policyjne radiowozy zachęcają do ruchu, przy czym rozwijają umiejętności fizyczne dziecka.

Auto policyjne zabawka – gdzie kupić?

Sklep Hopdowody posiada szeroką ofertę zabawek dla dzieci w każdym wieku. Sprzedaż zabawek oraz ubrań dla dzieci online a także stacjonarnie ul. Chopina 1D 63-100 Śrem.

Nasi sprzedawcy pomogą dobrać Ci zabawkę dla każdego dziecka. Zabawki dla dzieci w każdym wieku, dla noworodków jak i dzieci 10+. Wykonane z bardzo dobrych materiałów zapewnią zabawę na wiele godzin oraz dostarczą niesamowitych wrażeń. Najtańsze modele dostępne w cenie już od 25zł. Droższe posiadają więcej możliwości takich jak różnorodność sygnałów dźwiękowych, a także sygnałów świetlnych.