Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Laweta zabawka 

Każde dziecko, a zwłaszcza chłopiec chciał kiedyś zostać kierowcą ciężarówki. Dla miłośnika czterech kółek doskonałym rozwiązaniem będzie zabawka laweta, który nie tylko urozmaici zabawę, ale również wspomoże rozwój malucha. 

Auto laweta zabawka 

Na rynku znajdziesz wiele modeli lawet zabawkowych, które posiadają wiele różnorodnych, ruchomych elementów, dodatkowych samochodzików i przypominają prawdziwy zestaw ciężarówki z lawetą. Pojazdy wykonane z plastiku dla najmłodszych a dla starszych metalowe a także wykonane z klocków LEGO. Wszystkie ciężarówki wykonane są z atestowanych materiałów, odpornych na uderzenia i upadki. Zabawki z wykorzystaniem samochodu i lawety to idealny pomysł na prezent dla miłośnika ciężarówek. Zabawa samochodzikami pomoże rozwinąć dziecku umiejętności potrzebne podczas prowadzenia pojazdów takie jak: koncentracja, zdolności manualne, zwinność oraz logiczne myślenie. Zabawka z pewnością pozwoli na wiele godzin ciekawej i pouczającej zabawy samemu bądź z rówieśnikami. 

Samochód laweta zabawka – możliwości zakupu.

Sklep Hop do Wody posiada w swojej ofercie wiele różnych zabawek dla dzieci w każdym wieku, a wyspecjalizowany personel pomoże dobrać zabawkę dla Twojego dziecka. Dla miłośnika ciężarówek doskonałym rozwiązaniem będzie laweta zabawka. Lawety dla najmłodszych, jak i dla starszych dzieci dostępne są w sprzedaży online oraz stacjonarnie w sklepie Hopdowody przy ulicy Fryderyka Chopina 1D w Śremie. Sklep otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00 a także w soboty w godzinach 09:00 – 14:00.