Filter

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Puzzle 60 elementów – idealny prezent dla kilkuletniego dziecka.

Dlaczego warto wybrać Puzzle 60 jako prezent dla dziecka?
Układając puzzle dzieci stale poprawiają sprawność swoich rąk i chwytność palców.
Układając puzzle dziecko świetnie się bawi, a także stale uczy, pracuje wtedy nad swoją spostrzegawczością czy też zapamiętywaniem.
Puzzle poprawiają rozumienie przestrzeni, zapamiętywanie obrazu oraz poprawiają zdolności matematyczne. Można je układać z rodziną co uczy pracy w zespole. Dlatego lepiej jako prezent dla dziecka wybrać puzzle, niż kolejną zabawkę.

Puzzle trefl 60 gwarantują śliczne kolory na produkcie przez wiele lat.

Umożliwiają świetną zabawę przez wiele lat. Puzzle trefl 60 nie ścierają się szybko dlatego ich kolory nawet po kilku latach będą takie same. Jakość produktu jest bardzo wysoka.

Puzzle trefl 60 są świetnym wyborem.

Puzzle sprzedawane są w różnych rozmiarach jak i ilościach. Są świetną formą zabawy i edukacji dla najmłodszych, a nawet i dorosłych osób. Na obrazkach znajdują się nie tylko zwierzęta czy krajobraz możemy na nich znaleźć również postaci z bajek np. z Disneya czy Cartoon Network.
Puzzle Trefl są dostępne w różnych wielkościach: 60 elementów, 30 elementów, 15 elementów, 100 elementów, 160 elementów, 200 elementów, 260 elementów, 500 elementów, 1000 elementów.
Puzzle sprzedawane są w różnych pudełkach w zależności od ich wielkości jak i ilości elementów. Produkowane są z bardzo wytrwałych materiałów, z dokładnością co przekłada się na świetne detale.
Sklep Hopdowody posiada ogromną ofertę puzzli jak i zabawek dla dzieci w każdym wieku niezależnie czy puzzle potrzebne są dla chłopczyka np z animowanego filmu Disneya Cars albo dla dziewczynki z bajki Myszka Miki.