Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry
SALE New
SALE New
SALE New
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Pistolety zabawkowe dla dzieci – Nerf

Pistolety zabawkowe dla dzieci – czym właściwie jest nerf, o którego prosi cię twoje dziecko? Nerf to wyrzutnia na gąbkowe pociski. Pistolety zabawkowe są przeznaczone dla dzieci 6+ (niektóre modele dla starszych). Dzięki gąbkowym pociskom zabawa jest całkowicie bezbolesna. Nerf posiada kilkadziesiąt wersji pistoletów na gąbkowe pociski. Od zwykłych pistoletów aż po miotacze pocisków, kończąc na wyrzutni rakiet. Niektóre modele osiągają zasięg aż 30m. Nerf posiada również kolaboracje ze znaną grą Fortnite. Czym jest Fortnite? Fortnite to gra typu battle royale powstała w 2017 roku pod wydawnictwem Epic Games. Jest to gra którą zna prawie każde dziecko. Kolaboracja z fortnite to odwzorowane modele z kultowej gry. Niektóre z modeli posiada świecące pociski co sprawia, że broń jest bardziej wyjątkowa dla dziecka.

Pistolety zabawkowe – czego uczą?

Przede wszystkim jest to dobra zabawa dla kilku osób – uczy pracy zespołowej. Zwinność przemieszczając się od punktu A do punktu B aby zająć lepszą pozycję od swojego kolegi oraz sprytu aby go zaskoczyć i wygrać. Cała zabawa odbywa się zazwyczaj na dworze co jest dobre dla naszych dzieci – biegają, śmieją się, a także rozwijają myślenie na świeżym powietrzu. Pistolety z serii nerf posiadają bezbolesne pociski co poprawia także ich zwinność rąk, kiedy to chcą przeładować zabawkowe pistolety w jak najszybszym czasie. Kto wie, może pomoże to również w wyborze przyszłego zawodu? Policja, Wojsko? Wszędzie tam używana jest broń, a twoje dziecko poprawia celność strzałów już teraz.

Gdzie kupić zabawkowe pistolety – Śrem

Sklep hopdowody posiada w swojej ofercie ogromną ilość różnych zabawkowych pistoletów dla dzieci, a także masę innych zabawek dla dzieci w każdym wieku – każdy znajdzie coś dla siebie. Sklep hopdowody prowadzi sprzedaż online, a także stacjonarną.
Sklep stacjonarny otwarty od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10:00 – 19:00 a także w sobotę 9:00 – 14:00.
Sklep nie jest czynny w niedziele.