Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry
SALE
SALE
Czajnik na baterie
51 
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Zabawkowa kuchnia

Dzieci uwielbiają naśladować zachowania dorosłych. Odgrywanie różnych ról to jeden z etapów rozwoju dziecka. Pociechy, bawiąc się w dorosłych, uczą się nowych umiejętności próbując odtworzyć czynności rodziców – znacznym ułatwieniem będzie zakup zabawkowych rzeczy codziennego użytku.

Zabawkowy zestaw kuchenny to marzenie wielu dzieci. Dopełnia zabawę w „dom” oraz rozwija wyobraźnię, zwinność  i umiejętności dzieci, które chętnie naśladują zachowania dorosłych. Dzięki zabawce dzieci uczą się dokładności, ostrożności oraz mogą kreatywnie spędzać czas. 

Z kuchnią od hopdowody.pl dzieci mogą bezpiecznie gotować – rodzice nie muszą bać się o to, że ich dziecko się poparzy lub skaleczy.

Kuchenka zabawkowa

Strona hopdowody.pl posiada wiele realistycznych zabawek, które z pewnością spodobają się Twojemu dziecku. Zaczynając od kuchenki zabawkowej po warzywa, aby zagospodarować lodówkę w zabawkowej kuchni.
Twoje dziecko nie musi posiadać tylko kuchni. Na stronie znajdują się również inne gadżety do domu takie jak suszarki do prania, odkurzacze, pralki, żelazka i zestawy do mycia podłóg.
Możesz skompletować mały domek do zabawy dla dziecka dziecka w hopdowody.pl lub kupić go stacjonarnie w sklepie hopdowody który znajduje się w Śremie. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00 a także w soboty 09:00 – 14:00.