Filter

Price range:

Show:
Sort By:

Zabawkowa kuchnia

Dzieci uwielbiają naśladować zachowania dorosłych. Odgrywanie różnych ról to jeden z etapów rozwoju dziecka. Pociechy, bawiąc się w dorosłych, uczą się nowych umiejętności próbując odtworzyć czynności rodziców – znacznym ułatwieniem będzie zakup zabawkowych rzeczy codziennego użytku.

Zabawkowy zestaw kuchenny to marzenie wielu dzieci. Dopełnia zabawę w „dom” oraz rozwija wyobraźnię, zwinność  i umiejętności dzieci, które chętnie naśladują zachowania dorosłych. Dzięki zabawce dzieci uczą się dokładności, ostrożności oraz mogą kreatywnie spędzać czas. 

Z kuchnią od hopdowody.pl dzieci mogą bezpiecznie gotować – rodzice nie muszą bać się o to, że ich dziecko się poparzy lub skaleczy.

Kuchenka zabawkowa

Strona hopdowody.pl posiada wiele realistycznych zabawek, które z pewnością spodobają się Twojemu dziecku. Zaczynając od kuchenki zabawkowej po warzywa, aby zagospodarować lodówkę w zabawkowej kuchni.
Twoje dziecko nie musi posiadać tylko kuchni. Na stronie znajdują się również inne gadżety do domu takie jak suszarki do prania, odkurzacze, pralki, żelazka i zestawy do mycia podłóg.
Możesz skompletować mały domek do zabawy dla dziecka dziecka w hopdowody.pl lub kupić go stacjonarnie w sklepie hopdowody który znajduje się w Śremie. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00 a także w soboty 09:00 – 14:00.