Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Zabawki w rozwoju dziecka

Każde dziecko, a nawet już niemowlę zaczyna się bawić kiedy ma kilka tygodni. Rodzice mogą to zauważyć, kiedy maluch zgniata paluszkami różne przedmioty czy maskotki oraz gdy uderza grzechotką. W wieku około roku, zaczyna zauważać, że czynności przez niego wykonywane dają określone skutki – zaczyna się bawić podejmując skutki, których jest świadomy. W miarę rozwoju i obserwowania świata, dziecko wchodzi w relacje, określone role , a nawet odwzorowuje je i naśladuje. Dziewczynki często bawią się w prowadzenie domu i opiekują się misiami, chłopcy, jeśli ich ojcowie mają takie zainteresowania, grają w piłkę, zbierają samochody a także majsterkują.

Zabawki narzędzia dla dzieci w sklepie hopdowody.pl

Dziecięca zabawa polega na wchodzeniu w role, naśladowaniu postaci z bajek, filmów oraz rodziców – dorosłych. W przyszłości zdecydowanie pomaga im to funkcjonować w świecie. Dlatego narzędzia zabawki wspomogą nie tylko rozwój, ale również zadbają o to, aby dziecko wyniosło prawidłowe wzorce, oraz zyskało pozytywne cechy – takie jak np. pracowitość.

W ofercie posiadamy szeroki wybór zabawek narzędzi wykonanych z plastiku, które przypominają prawdziwe narzędzia, jest to doskonała zabawka dla pociechy, która fascynuje się majsterkowaniem. Dokręcanie i odkręcanie śrubek, wbijanie gwoździ i cięcie piłą to tylko kilka czynności, które może wykonywać dziecko. Wszystko ograniczone jest tylko jego wyobraźnią.

Bez problemu można skomponować z nich warsztat małego majsterkowicza, dzięki któremu każde dziecko będzie mogło rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Większość z nich certyfikowana jest marką BOSCH. Zabawki są skierowane do młodszych odbiorców. Idealnie sprawdzą się na prezent dla małego majsterkowicza. Niektóre narzędzia posiadają w zestawie wiele małych elementów.

 

Dlaczego warto kupić zabawkowe narzędzia:

  • Dbają o rozwój i wypracowanie właściwych wzorców u dziecka
  • Pozwalają na radosne spędzenie czasu
  • Pozwalają rozwijać pasje i zainteresowania u dziecka