Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:
New
New
New
New
New
New
New
SALE New
New
Łóżeczko dla lalek
17 
SALE New
New
New
New
New
SALE New
New
New
171 
SALE New
New
New
New
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Akcesoria dla lalek z hopdowody

Wszystkie dzieci, a szczególnie dziewczynki uwielbiają bawić się lalkami. Tworzą dla nich scenariusze, domki oraz naśladują nimi zachowania dorosłych. Akcesoria dla lalek to niesamowite urozmaicenie takich zabaw. Dobrym przykładem urozmaicenia zabawy będą ciuszki dla lalek Barbie – dziecko może przebierać swoje lalki, wyglądają wtedy jak nowe, przez co dana zabawka nie znudzi się dziecku szybko. Domy dla lalek Barbie to gadżet, o którym marzy każda dziewczynka. Spektakularne domy sprawią, że zabawa lalkami “w dom” będzie przyjemniejsza i prostsza. 

Akcesoria dla lalek Baby Born

Hopdowody posiada również akcesoria dla lalek Baby Born. Z takimi akcesoriami Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy rodzic – skompletuje swoją wyprawkę i włoży ją do wózka dla lalki. Dziecko będzie mogło zmienić pieluszkę lalce lub cały strój. Dzięki magicznej butelce nakarmi je, a wieczorem może włożyć je do wanienki i umyć. W ofercie znajdują się również zabawkowe meble, nosidełka dla dziecka oraz kojce, spacerówki i wózki.

Ubranka dla lalek barbie 

Sklep hopdowody posiada ogromny wybór ubranek dla lalek którymi bawi się twoje dziecko. Posiada również szeroką ofertę ubrań oraz obuwia dla dzieci. Kolorowe a także w wielu stylach np strój ratowniczki dla Barbie. Posiadamy również zestawy w których są minimum 2 stroje w jednym komplecie. Sklep hopdowody prowadzi sprzedaż online na stronie hopdowody.pl a także stacjonarnie w Śremie. Sklep stacjonarny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00 oraz w soboty 09:00 – 14:00.