Filtry

Przedział cenowy:

Show:
Sort By:
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
-50% New
-50% New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New

Loading...

No more items available

Lalki dla dziewczynek dlaczego jej wybór jest tak ważny?

Lalka to nie jest zwykła zabawka. Dziecko nawiązuje więź ze swoją zabawką dlatego powinna ona być starannie dobrana dla wieku dziecka. Lalka to jedna z pierwszych przyjaciółek dziecka – pomaga ona w panowaniu nad emocjami. Lalka przede wszystkim rozwija nasze dziecko. Zabawy z lalkami uczą dziecka cierpliwości, stale ćwiczą swoje ruchy rączkami poprzez przebieranie lalek. Dzieci często właśnie dzięki lalkom uczą się wiązać buciki. Dzieci bawiąc się z lalką poznają również anatomię ciała człowieka.

Lalki zabawki

Lalka zabawka interaktywna – Baby Alive Raczkujący Maluszek Hasbro to idealny prezent dla kilkuletniego dziecka. Każda dziewczynka będąc mała marzy o wspaniałej lalce, z pomocą przychodzi Baby Alive Raczkujący Maluszek Hasbro która pije i moczy się jak prawdziwy niemowlak. Zabawkę tą można czesać, przebierać lub posadzać. W zestawie min. pieluszka, grzechotka, butelka, szczotka a także nosidełko. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. 

Lalki dla dzieci gdzie kupić?

Sklep hopdowody posiada szeroką ofertę zabawek dla dzieci w każdym wieku w tym wiele lalek dla dziewczynek. Wiele rodzajów lalek w różnych rozmiarach, a także z różnymi opcjami. Sklep Hop do Wody posiada w swojej ofercie również wiele akcesoriów dla lalek typu wózki, nosidełka, butelki do picia i bardzo dużo kolorowych ubranek, w które można przebierać lalki. Sklep hopdowody prowadzi sprzedaż online na stronie hopdowody.pl oraz stacjonarnie w Śremie przy ulicy Fryderyka Chopina. Sklep stacjonarny otwarty jest od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10:00 – 19:00 i soboty 09:00 – 14:00.