Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry
Fisher Price Klocki Odkrywcy CDC52
Original price was: 60 zł.Current price is: 51 zł.
SALE

Klocki Fisher Price a nauka

Każde dziecko uwielbia zabawę klockami. Wiadomo już, że przez zabawę dzieci uczą się najszybciej. Czego uczą więc klocki i zabawa nimi?
Klocki uczą przede wszystkim przestrzennego myślenia, uczą także liczenia i kolorów. Dzieci ćwiczą swoją koordynację ruchową i chwyt w rączkach. Taka zabawa działa też rewelacyjnie na kreatywność, spostrzegawczość i wyobraźnię dziecka. Sklepy z zabawkami oferują zestawy klocków przeznaczone do nauki – grające, sensoryczne, z otworami na kształty. Takie zestawy nauczą dziecko rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.

Fisher Price Klocki

Fisher Price posiada wiele klocków dla każdej grupy wiekowej dzieci. Od klocków sensorycznych – dla najmniejszych pociech po logiczne układanki dla starszaków.
Kolorowe, pięknie ozdobione klocki przykują uwagę Twojego dziecka i zagwarantują długą zabawę. Każdy z zestawów klocków od Fisher Price rozwija umiejętności dziecka i pomaga w jego rozwoju. Oprócz zabawy dziecko uczy się liczyć, kształtów, kolorów, a nawet rozwija słuch i mowę! Każde dziecko powinno posiadać zestaw klocków Fisher Price w pierwszych kilku latach swojego życia.

Klocki Fisher Price – gdzie je kupić?

Sklep Hop do Wody posiada w swojej ofercie ogromną ilość klocków oraz wiele innych wspaniałych zabawek dla dzieci w każdym wieku min. firmy Fisher Price. Hopdowody prowadzi sprzedaż online na stronie hopdowody.pl a także stacjonarnie w Śremie. Sklep stacjonarny otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00 oraz w soboty od 09:00 – 14:00. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże ci dobrać zabawki na prezent dla dziecka w każdym wieku obojętnie czy będzie to chłopczyk czy dziewczynka.