Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Nie ulega wątpliwości, że dzieci uwielbiają muzykę. Jest ona ważnym elementem ich rozwoju. Nie tylko pozytywnie wpływa na kształtowanie ich słuchu czy też rozwijanie talentu muzycznego, ale także bardzo pozytywnie oddziałuje na ich mózgu, stymulując go na różnych obszarach. Muzyka pomaga również dzieciom odkrywać swoje emocje i radzić sobie z nimi – słuchanie piosenek czy granie na instrumentach uspokaja. Dlatego w ofercie naszego sklepu znajdują się różnego typu instrumenty takie, jak na przykłada gitara zabawkowa dla dzieci.

Zabawkowa gitara – dla malucha i starszaka

Po gitarę może sięgnąć każdy maluch i czerpać z gry na niej ogromną radość i satysfakcję, zdobywając przy okazji wiele cennych umiejętności. Najmłodszym proponujemy gitarę zabawkową Smily Play Żyrafa pełną różnokolorowych i świecących klawiszy z 3 trybami zabaw oraz z ogonem służącym do modulowania dźwięków. Z pewnością każdy malec będzie nią zachwycony.

Dla nieco starszych dzieci oferujemy gitarę elektryczną umożliwiającą zarówno samodzielną grę, jak i korzystanie z wgranych wersji dźwięków perkusji i rytmów. Będzie ona stanowiła doskonałą gratkę dla każdego miłośnika muzyki.

Posiadamy również gitary drewniane w uniwersalnej kolorystyce, bądź dedykowanej chłopcom lub dziewczynkom. Zostały one wyposażone w struny, więc dziecko będzie mogło wcielić się w gwiazdę pop tworząc rozmaite utwory. Dzięki tej zabawce dziecko nie tylko będzie rozwijało swoją muzykalność i poczucie rytmu, ale także będzie uczyło się gry na instrumencie czerpiąc z tego radość i satysfakcję.

Gitara zabawkowa dla dzieci

Dzieci z natury lubią muzykę, dlatego też zabawkowa gitara przypadnie im do gustu. Zapewni im doskonałą rozrywkę wspierającą ich prawidłowy rozwój. Gra na gitarze to świetny trening zdolności manualnych i koncentracji, pobudzający wyobraźnię oraz zachęcający do kreatywnego działania. Muzyka wprawia dzieci w dobry nastrój oraz ułatwia się im wyciszyć i uspokoić. Z taką gitarą Twoje dziecko odkryje w sobie duszę artysty.