Filter

Price range:

Show:
Sort By:

Loading...

No more items available

Dobra zabawa to podstawa i z pewnością potwierdzi to każde dziecko. Dlatego warto sięgać po gry planszowe, ponieważ stanowią one doskonałą rozrywkę dla każdego niezależnie od wieku. Zarówno dzieci, jak i dorośli grając w planszówki będą bawić się wyśmienicie. Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent wybrać dla 6 latka, to chętnie Ci pomożemy. Gry planszowe dedykowane tej grupie wiekowej będą idealną propozycją. Dostarczą mnóstwo frajdy, wspierając jednocześnie prawidłowy rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Poznaj naszą propozycję planszówek dla 6 latka i przekonaj się, jak wiele zalet ma ta forma rozrywki.

Gra planszowa dla 6 latka

Wybierając odpowiednią dla dziecka grę planszową, warto wziąć pod uwagę jego preferencje i zainteresowania, co zawęzi pole naszych poszukiwań. A trzeba zaznaczyć, że oferta rynkowa planszówek dla 6 latków jest naprawdę bogata.

Nasz asortyment obejmuje nie tylko klasyczne gry planszowe typu chińczyk, warcaby, memory czy kalambury, ale również wiele innych gier. Dla każdego 6 latka znajdzie się coś ciekawego. Wśród naszych propozycji znajdują się między innymi gry ćwiczące spostrzegawczość i refleks takie, jak na przykład:
– Moja Pierwsza La Cucaracha;
– Szalone Balony;
– E-Motionz;
– Dobble Chrono;
– Kropka w kropkę.

Dla miłośników gier zręcznościowych proponujemy następujące planszówki dla 6 latka:
– Skoczki;
– Air hockey Cymbergaj;
– Szalona Kostka;
– Jenga;
– Nawlekaj nie czekaj z serii Sowa Mądra Głowa.

Z kolei dla fanów wszelakich łamigłówek na uwagę zasługują gry: Kombinator Kwadraty, Tangram czy Kostka Rubika. Niezwykle rozwijające będą również gry słowne – np. Scriba czy Gra 5 słów.
Inną propozycją mogą być gry wymagające dużej dawki kreatywności typu: Opowiadanki czy Gra Extra Fakty.

Niezwykłą frajdę sprawią dziecku również różnego typu quizy dotyczące różnej tematyki – wynalazków, języka angielskiego, matematyki czy wiedzy o świecie. Gra planszowa dla 6 latka, to również doskonały sposób na zdobywanie wiedzy na temat otaczającego nas świata. Wśród nich w naszej ofercie znalazły się takie pozycje, jak:
– Zdrowe smaki;
– Gra plus minus;
– Feluś i Gucio grają w sylaby;
– Cyfry i działania;
– Gra Alfabet;
– Poznajemy Miesiące i Pory Roku;
– Jakie to Flagi?;
– seria ABC Malucha.

Planszówki dla 6 latka

Nie ulega wątpliwości, że warto wybierać dziecku zabawki o wartości edukacyjnej. Wówczas mamy pewność, że zapewniamy mu nie tylko świetną rozrywkę, ale również naukę, która połączona z zabawą jest niezwykle efektywna. Dostępne w naszym sklepie gry planszowe dla 6 latka są dostosowane do tej grupy wiekowej i w bardzo pozytywny sposób wpływają na rozwój dziecka w tym wieku.

Nie tylko uczą je logicznego myślenia, pobudzają wyobraźnie, ćwiczą koncentrację i pamięć, jak również spostrzegawczość i zdolności manualne, ale również pozwalają w ciekawy sposób poznać otaczających ich świat, zdobyć cenną wiedzę i umiejętności. Poza tym gry planszowe uczą przegrywać i wygrywać oraz postępować fair play.