Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry
Gra w kości
17 
SALE New
SALE
SALE
SALE
SALE
GRA Dom urwisów 5+
21 
SALE
SALE
SALE
SALE
IQ Twist Iuvi Games
51 
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
GRA PICTUREKA NOWA 2475
102 
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Dobra zabawa to podstawa i z pewnością potwierdzi to każde dziecko. Dlatego warto sięgać po gry planszowe, ponieważ stanowią one doskonałą rozrywkę dla każdego niezależnie od wieku. Zarówno dzieci, jak i dorośli grając w planszówki będą bawić się wyśmienicie. Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent wybrać dla 6 latka, to chętnie Ci pomożemy. Gry planszowe dedykowane tej grupie wiekowej będą idealną propozycją. Dostarczą mnóstwo frajdy, wspierając jednocześnie prawidłowy rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Poznaj naszą propozycję planszówek dla 6 latka i przekonaj się, jak wiele zalet ma ta forma rozrywki.

Gra planszowa dla 6 latka

Wybierając odpowiednią dla dziecka grę planszową, warto wziąć pod uwagę jego preferencje i zainteresowania, co zawęzi pole naszych poszukiwań. A trzeba zaznaczyć, że oferta rynkowa planszówek dla 6 latków jest naprawdę bogata.

Nasz asortyment obejmuje nie tylko klasyczne gry planszowe typu chińczyk, warcaby, memory czy kalambury, ale również wiele innych gier. Dla każdego 6 latka znajdzie się coś ciekawego. Wśród naszych propozycji znajdują się między innymi gry ćwiczące spostrzegawczość i refleks takie, jak na przykład:
– Moja Pierwsza La Cucaracha;
– Szalone Balony;
– E-Motionz;
– Dobble Chrono;
– Kropka w kropkę.

Dla miłośników gier zręcznościowych proponujemy następujące planszówki dla 6 latka:
– Skoczki;
– Air hockey Cymbergaj;
– Szalona Kostka;
– Jenga;
– Nawlekaj nie czekaj z serii Sowa Mądra Głowa.

Z kolei dla fanów wszelakich łamigłówek na uwagę zasługują gry: Kombinator Kwadraty, Tangram czy Kostka Rubika. Niezwykle rozwijające będą również gry słowne – np. Scriba czy Gra 5 słów.
Inną propozycją mogą być gry wymagające dużej dawki kreatywności typu: Opowiadanki czy Gra Extra Fakty.

Niezwykłą frajdę sprawią dziecku również różnego typu quizy dotyczące różnej tematyki – wynalazków, języka angielskiego, matematyki czy wiedzy o świecie. Gra planszowa dla 6 latka, to również doskonały sposób na zdobywanie wiedzy na temat otaczającego nas świata. Wśród nich w naszej ofercie znalazły się takie pozycje, jak:
– Zdrowe smaki;
– Gra plus minus;
– Feluś i Gucio grają w sylaby;
– Cyfry i działania;
– Gra Alfabet;
– Poznajemy Miesiące i Pory Roku;
– Jakie to Flagi?;
– seria ABC Malucha.

Planszówki dla 6 latka

Nie ulega wątpliwości, że warto wybierać dziecku zabawki o wartości edukacyjnej. Wówczas mamy pewność, że zapewniamy mu nie tylko świetną rozrywkę, ale również naukę, która połączona z zabawą jest niezwykle efektywna. Dostępne w naszym sklepie gry planszowe dla 6 latka są dostosowane do tej grupy wiekowej i w bardzo pozytywny sposób wpływają na rozwój dziecka w tym wieku.

Nie tylko uczą je logicznego myślenia, pobudzają wyobraźnie, ćwiczą koncentrację i pamięć, jak również spostrzegawczość i zdolności manualne, ale również pozwalają w ciekawy sposób poznać otaczających ich świat, zdobyć cenną wiedzę i umiejętności. Poza tym gry planszowe uczą przegrywać i wygrywać oraz postępować fair play.