Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:
AST.ADA2160 KARTY X10 CZARNY PIOTRUS
Original price was: 7 zł.Current price is: 7 zł.
SALE
TREFL 00988 gra grzybobranie
Original price was: 80 zł.Current price is: 76 zł.
SALE
GRA Kalambury dla dzieci. Gra świąteczna Kangur 4+
Original price was: 25 zł.Current price is: 24 zł.
SALE
GRA Dzieci kontra Rodzice. Znajdź Mamę! Kangur 3+
Original price was: 25 zł.Current price is: 24 zł.
SALE
GRA Afera w ZOO 4+
Original price was: 25 zł.Current price is: 24 zł.
SALE
GRA Dino Memory Kangur
Original price was: 25 zł.Current price is: 24 zł.
SALE
Feluś i Gucio grają w historyjki 4+
Original price was: 75 zł.Current price is: 71 zł.
SALE
GOLIATH GRA KROLICZEK PENTLICZEK 262812
Original price was: 130 zł.Current price is: 123 zł.
SALE
REBEL GRA TIMES UP KIDS 4987
Original price was: 110 zł.Current price is: 104 zł.
SALE
RAVENSBURGER GRA KICKY RICKY 21044
Original price was: 130 zł.Current price is: 123 zł.
SALE
GRA PIOTRUS PIESKI 0471
Original price was: 5 zł.Current price is: 5 zł.
SALE
GRA PIOTRUS 4885
Original price was: 5 zł.Current price is: 5 zł.
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Gry planszowe dla 4 latka to fantastyczny pomysł na prezent dla młodego człowieka. Warto dowiedzieć się na jego temat nieco więcej oraz zapoznać z możliwościami wyboru.

Gra planszowa dla 4 latka

W ofercie sklepu można znaleźć dość różne gry planszowe, które różnią się pomiędzy sobą poszczególnymi aspektami. Są one najczęściej zróżnicowane ze względu na wiek dziecka, a także poziom trudności. Dlatego podczas wyboru najlepszej gry planszowej dla swojego dziecka warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Gry planszowe dla 4 latka powinny być stworzone w wysokiej estetyce wykonania, ponieważ wtedy będą bardzo atrakcyjne dla dziecka i dość chętnie będzie ono brało udział w danej rozrywce. Gry planszowe dla dzieci od 4 lat zazwyczaj są neutralne płciowo, dlatego można je kupować zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.
Gry planszowe w bardzo pozytywny sposób wpływają na szeroko rozumiany rozwój dziecka. Jednak jest to również w dużej mierze zależne od ich wyboru, ponieważ kształtowanie poszczególnych umiejętności u dziecka zależne będzie od wybranej specyfiki gry. Gry planszowe mogą edukować dziecko, ale także kształtować zdolności jego koncentracji, skupienia, a także logicznego myślenia. Wiele gier planszowych ma również bardzo duży wpływ na motorykę małą dziecka, dlatego są tak polecane na etapie przedszkola, gdy dziecko przygotowuje się do pójścia do szkoły. Warto o tym pamiętać.

Gry planszowe dla dzieci od 4 lat

Gra planszowa dla 4 latka powinna mieć również odpowiednio dobraną tematyką. W przypadku czterolatków najlepszym rozwiązaniem będzie wybór gry planszowej, który będzie zależny od indywidualnych preferencji oraz gustu dziecka. Dzieci w tym wieku zazwyczaj mają jasno określone upodobania, dlatego są w stanie określić, co im się najbardziej podoba. Oczywiście fantastycznym rozwiązaniem będzie również zakup gry planszowej o uniwersalnym charakterze, która podoba się większości dzieci w tym wieku. Wśród najpopularniejszych produktów można wymienić między innymi gry interaktywne oraz zręcznościowe.
Wybór gry planszowej dla czterolatka powinien się również odnosić do poziomu trudności tego rodzaju zabawy. Gra planszowa powinna być dostosowana przede wszystkim do wieku dziecka. Nie może być dla niego ani zbyt łatwa, ani też zbyt trudna. Na opakowaniach gier planszowych najczęściej można znaleźć informacje związane z wiekiem, w którym gra planszowa sprawdzi się najlepiej. W przypadku czterolatków dobrze sprawdzą się gry nieco trudniejsze, jednak nie aż tak bardzo zaawansowane. Dzieci w tym wieku uwielbiają także wszelkiego rodzaju gry zręcznościowe oraz interaktywne, co stanowi fantastyczną formę rozrywki.
Gry planszowe oferowane w sprzedaży różnią się między sobą również ilością graczy, dlatego warto na ten aspekt zwrócić uwagę podczas wyboru gry. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór gry planszowej przeznaczonej dla więcej niż jednego gracza, ponieważ dla dziecka najciekawsza jest zabawa z towarzyszami, takimi jak rodzice, rodzeństwo lub inne dzieci.