Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry
Hasbro – Monopoly Standard Classic 8+
Original price was: 200 zł.Current price is: 190 zł.
SALE
HASBRO GRA ZRĘCZNOŚCIOWA TWISTER AIR 8+
Original price was: 170 zł.Current price is: 161 zł.
SALE
GRA Dzieci kontra Rodzice. Ile jest dinozaurów? Kangur 8+
Original price was: 36 zł.Current price is: 34 zł.
SALE
GRA Co? Gdzie? Kiedy? Kangur
Original price was: 36 zł.Current price is: 34 zł.
SALE

Gra planszowa dla 11 latka.

W dzisiejszych czasach młodzież wybiera komputery ponad gry planszowe, co nie zawsze jest dobrym pomysłem. Gra planszowa to doskonała opcja na poprawienie relacji w rodzinie i odciągnięcie dzieci od monitorów – jest również gwarancją dobrze spędzonego czasu w gronie rodziny. Planszówki nie tylko sprawiają radość z grania ale także uczą.

Czego może nauczyć gra planszowa?

Gry planszowe przede wszystkim uczą współzawodnictwa. Granie w zespole pomaga w późniejszych stosunkach międzyludzkich np w szkole, kiedy trzeba zrobić coś w grupie, z innymi ludźmi. 

Granie w gry planszowe uczy logicznego myślenia. Aby wygrać trzeba rozwiązywać problemy oraz zbierać informacje, żeby wykorzystać je na swoją korzyść. W wielu grach ważne jest to, aby dobrze przemyśleć swój ruch. 

Planszówki uczą przyszłościowego myślenia. Do wygranej potrzebna jest również dobra strategia. Dzieci uczą się przewidzieć, jaki ruch może wykonać przeciwnik – po zrobieniu ruchu dostrzega jego konsekwencje.

Gry planszowe dla 11 latka.

Strona hopdowody.pl posiada ciekawe i edukacyjne gry dla dzieci, nastolatków jak i dla dorosłych. Szeroki wybór gier planszowych oraz karcianych pomoże w wybraniu gry na rodzinne wieczory. Sklep hopdowody prowadzi sprzedaż online jak i stacjonarnie w Śremie.

Sklep stacjonarny otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00 oraz w soboty w godzinach 09:00 – 14:00.