Filter

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Czym jest Fortnite? 

Fortnite to gra stworzona przez Epic Games w 2017 roku. Fortnite to gra typu battle royale, czyli gra z trybem rozgrywki, w której ludzie grają w drużynach przeciw innym drużynom. Wygrywa ta drużyna, która wyeliminuje wszystkich przeciwników. 

W 2018 roku, a dokładniej w marcu gra Fortnite stała się najczęściej grywaną grą na platformach do streamowania takich jak Twitch czy Youtube.
Fortnite to ulubiona gra wielu dzieci, spędzają przy monitorach swoich komputerów długie godziny grając w nią lub oglądając filmy z jej udziałem. Gra jest również popularna na mediach społecznościowych takich jak Tiktok. Fortnite inspiruje się trendami oraz układami tanecznymi dodając do gry nowe ruchy czy postacie.  

Figurki Fortnite.

Figurki z Fortnite to świetny pomysł na prezent dla młodego fana tej gry komputerowej. Figurka może spełniać rolę zabawki lub ozdoby pokoju. Fortnite figurki przedstawiają kilka postaci, które dostępne są podczas rozgrywki, przez co dziecko może je zbierać i w ten sposób kompletować swoją kolekcję. 

Jeśli Twoje dziecko interesuje się grami komputerowymi, to  taka figurka będzie wspaniałym prezentem. Starannie wykonane figurki posiadają ruchome elementy oraz akcesoria, które urozmaicą zabawę nimi. 

Figurki Fortnite gdzie kupić?

Sklep hopdowody posiada w swojej ofercie wiele figurek fortnite, a także ogromną ilość różnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Hopdowody prowadzi sprzedaż online na stronie hopdowody.pl a także stacjonarnie w Śremie. Sklep stacjonarny otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00 a także w soboty w godzinach 09:00 do 14:00.