Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry
SALE New
SALE New
SALE New
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Stworzenie jak najlepszych warunków do snu dla dziecka pozwoli mu dobrze wypocząć i być pełnym energii kolejnego dnia. Odpowiednio dobrane łóżeczko jest ważne, ale ciało malucha ma kontakt w pierwszej kolejności z pościelą i to w dużej mierze od niej zależy komfort podczas snu, zobacz pościel z wypełnieniem do łóżeczka.

Pościel do łóżeczka z wypełnieniem

Jak już wcześniej wspomniano dla niemowlaków polecana jest pościel do łóżeczka z wypełnieniem o wymiarach ok. 110x75cm. Wiele badań wskazuje, że w początkowym etapie rozwoju dziecko nie potrzebuje poduszki do prawidłowego rozwoju kręgosłupa, więc przy wyborze pościeli można ją pominąć. Warto zwrócić uwagę czy kołdra jest pikowana. Są to specjalne przeszycia, które zapobiegają się przemieszczaniu wypełnienia podczas spania, ale tez podczas prania i suszenia. Dzięki temu kołdra zachowa pierwotny wygląd na dłużej

Jaką pościel wybrać?

Pościel dla dziecka powinno dobrać się przede wszystkim do wieku dziecka. Zbyt mała kołdra sprawi, że ciało nie będzie całkowicie przykryte. Z kolei zbyt duża będzie ciężka, jednocześnie powodując dyskomfort podczas snu. Dla najmniejszych dzieci warto wybrać pościel o rozmiarze ok. 100x75cm. Kolejnym wyborem powinna być pościel o wymiarach ok. 140x100cm.

Pościel z wypełnieniem dla dzieci

Jeszcze niedawno większość kołder dla dzieci była wykonana z pierza. Mogło ono powodować alergię, a dodatkowo było ciężkie. Doskonałą alternatywą jest pościel z wypełnieniem do łóżeczka. Jest to połączona kołdra z poszewką, która w całości nadaje się do prania. Dzięki temu dużo łatwiej jest zachować czystość i higienę.

Komplet pościeli do łóżeczka z wypełnieniem

Przed narodzinami dziecka wiele osób z najbliższej rodziny pyta się co kupić na prezent maluszkowi. Komplet pościeli do łóżeczka z wypełnieniem jest doskonałym rozwiązaniem. Dla dziewczynki warto wybrać wzory z różowym motywem, z kolei dla chłopca najlepiej sprawdzą się odcienie błękitu. Na rynku można znaleźć również wiele uniwersalnych wzorów np. w stylu boho czy z nadrukiem ze zwierzątek lub różnokolorowych kwiatów.