Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Wybór najlepszego kubka dla dziecka nie jest prosty, ale jest za to bardzo ważny. Kubek ma zastąpić maluchowi butelkę i nauczyć go samodzielnego picia. Dzięki dobrze dobranemu kubeczkowi można w końcu pożegnać się z butelką ze smoczkiem, która jak wiadomo – nie jest dobra dla zębów niemowlęcia, więc powinno się jak najszybciej ją odstawić. Dlatego właśnie w naszym sklepie zgromadziliśmy najciekawsze i najlepsze kubki dla maluchów. To produkty testowane przez rodziców i takie, które cieszą się ich zaufaniem.

Kubek dla niemowlaka

Kubek dla niemowlaka musi być nie tylko bezpieczny i praktyczny, ale musi też być ładny. Jest przecież bardzo ważną częścią dziecięcej wyprawki. Dlatego też kubek dla dziecka powinien być zaprojektowany tak, by zachęcać malucha do sięgania po niego. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz produkty w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach. Znajdziesz u nas tradycyjne kubeczki oraz takie, które są stylizowane np. na zwierzęta. Nikt nie zna Twojego dziecka tak dobrze, jak Ty sam, więc z pewnością uda Ci się szybko znaleźć model, który najbardziej przypadnie Twojemu maluchowi do gustu, a Tobie pozwoli się nie martwić o prawidłowe nawodnienie dziecka i trudną naukę samodzielnego picia.

Kubek dla dziecka

Kubek dla dziecka niejedno ma imię. Naprawdę. Jest wiele modeli kubków, bo dzieci bardzo różnią się od siebie. Dlatego właśnie niektóre maluchy chętnie piją z kubeczków treningowych z ustnikiem, a inne z niekapków. Są też niemowlęta, które od razu chcą pić jak dorośli z prawdziwego kubka. To wszystko sprawia, że często rodzic musi wypróbować przynajmniej kilka różnych modeli, nim znajdzie ten idealny. Dlatego właśnie w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kubeczków dla każdego malucha. Mamy tu pierwsze kubki dla niemowląt oraz sporo produktów dla przedszkolaków i dzieci, które wybierają się do szkoły podstawowej. Dzięki temu w jednym miejscu możesz znaleźć świetne kubki dla wszystkich swoich dzieci. To na pewno pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu.