Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry

Bidon termiczny ze słomką

Dziecko w wieku przedszkolnym oraz szkolnym potrzebuje przechowywać swoje napoje w bezpiecznym i dobrze wykonanym opakowaniu. Mniejsze dzieci nie potrafią jeszcze dobrze zakręcić czy napić się z butelki nie oblewając przy tym swojego stroju – wtedy z pomocą przychodzi bidon termiczny ze słomką. Utrzymanie ciepła napoju świetnie sprawdzi się przy jesiennych oraz zimowych porankach w przedszkolu czy szkole. Wbudowana słomka z pewnością ułatwi picie z bidonu. Ważne jest to, aby bidon nie przeciekał, był odporny na urazy mechaniczne oraz bezpieczny – nie szklany. Świetnym ułatwieniem jest również funkcja “niekapka” – dziecko musi ścisnąć i pociągnąć za słomkę, aby picie wyleciało, taki dodatek do bidonu to gwarancja bezpiecznego picia.
Termiczny bidon dla dziecka to doskonała alternatywa butelek jednorazowych. Kupując bidon – wielorazowy pojemnik na wodę dbasz o środowisko. Posiadanie bidonu to ułatwienie, ponieważ dziecko zawsze może się napić – niezależnie gdzie jest. Dodatkowo funkcja termiczna utrzymuje przez długi czas ciepło napoju.
Hopdowody.pl posiada bidony dla dzieci, które dopiero co przestały być karmione piersią oraz bidony dla starszych pociech. Bidony są kolorowe, z postaciami z bajek oraz z różnymi udogodnieniami, jak uchwyty. W hopdowody.pl znajdziesz bidon idealny dla swojego dziecka.

Bidony termiczne dla dzieci

Sklep hopdowody posiada w swojej ofercie ogromną ilość wszystkiego co potrzebne dla dzieci od zabawek przez bidony i butelki aż do ubranek czy rowerów. Sklep hopdowody prowadzi sprzedaż online na stronie hopdowody.pl oraz stacjonarnie w Śremie. Sklep stacjonarny jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00 a także w soboty od godziny 09:00 do 14:00. Wykwalifikowana kadra pracowników pomoże ci znaleźć a także dobrać produkt którego szukasz.