Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry

Bujaczek dla dziecka

Bujaki dla niemowląt to znaczne ułatwienie dla rodziców, kiedy muszą na chwilę zostawić swoje dziecko bez opieki, ale nie chcą, żeby coś mu się stało. Bujak dla noworodka prawie całkowicie unieruchamia dziecko. Niemowlę nie zsunie się z niego, ani nic nie sięgnie, dlatego, że jest bezpiecznie przypięte – może jedynie swobodnie ruszać nóżkami. Należy jednak pamiętać, żeby wypuszczać dziecko z bujaczka, aby mogło swobodnie się poruszać, ponieważ długi czas w bujaczku nie sprzyja niemowlętom. Taki bujaczek dla noworodka może przydać się również, kiedy chcemy uśpić dziecko. Wiele bujaczków posiada kołysanki, przyciski do automatycznego bujania oraz wiszące zabawki nad główką dziecka.

Bujaczek dla noworodka

Hopdowody posiada wiele bujaczków oraz leżaczków dla dziecka. Starannie wykonane bujaki zapewnią wygodę Twojej pociechy. Dołączone sensoryczne zabawki do bujaków pozwolą Twojemu dziecku rozwijać zmysł dotyku oraz zajmą je, kiedy będzie taka potrzeba.
Bujaki mogą łatwo się składać oraz można regulować ich oparcie. Dostępne wiele różnych modeli w bardzo ciekawe wzory a także ogromna ilość wersji kolorystycznych. Bujaki można obejrzeć na stronie internetowej hopdowody.pl lub stacjonarnie w Śremie przy ulicy Fryderyka Chopina 1D od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00 oraz w soboty od godziny 9:00 do 14:00.