Filter

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
POOFI PODUSZKA CIAZOWA NUGAT PF612
289,00 
SALE
SALE
SALE
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Ciąża nazywana jest stanem błogosławionym, ale przyszła mama musi borykać się też z szeregiem nieprzyjemnych dolegliwości i to nie tylko z porannymi mdłościami. Ból kręgosłupa, szybkie męczenie się, senność, brak energii, ograniczona liczba pozycji, jakie można przybrać podczas snu – wszystko to prowadzi do niewysapania i gorszego samopoczucia. Warto ułatwić sobie życie i sięgnąć po sprawdzone rozwiązania typu poduszka ciążowa. Redukuje ona bóle kręgosłupa związane z powiększającym się brzuchem i przynosi ulgę zmęczonym nogom. Rogal ciążowy to idealny prezent dla każdej kobiety spodziewającej się dziecka.

Poduszka ciążowa do spania – dlaczego warto ją polecić przyszłym mamom?

Poduszka ciążowa została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić przyszłej mamie komfortowy sen, leżenie na boku. Rogal ciążowy przyda się każdej kobiecie spodziewającej się dziecka, szczególnie w trzecim trymestrze ciąży, gdy dziecko jest już duże, a brzuch zaczyna przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Poduszki ciążowe mogą mieć różne kształty – np. litery U, J, E czy C. Uniwersalnym rozwiązaniem jest duży rogal ciążowy, którego używa się podobnie jak poduszkę ciążową – przyda się także podczas karmienia niemowlęcia, może stanowić dla niego podporę.

Rogal ciążowy – zalety

Zaletą poduszek ciążowych jest to, że zapewniają one wsparcie całemu ciału, odciążając plecy, nogi, ramiona, kark. Mając taką poduszkę, kobieta może ułożyć się w wygodnej dla siebie pozycji, co ułatwia sen, poprawia jego komfort. Spanie na plecach nie jest wskazane w przypadku ciężarnych, gdyż powoduje nadmierny ucisk na naczynia krwionośne, może nawet doprowadzić do niedotlenienia. Z kolei leżenie na poduszce ciążowej ułatwia krążenie krwi, można na niej wygodnie oprzeć brzuch i momentalnie poczuć przyjemną ulgę. Zaletą rogali ciążowych jest przeciwdziałanie zastojowi limfy i niwelowanie obrzęków kostek. Do produkcji poduszek ciążowych używa się wyłącznie dobrej jakości materiałów, całkowicie bezpiecznych, miękkich i przyjemnych w dotyku. Zdejmowaną poszewkę można prać w pralce, co przekłada się na łatwość utrzymania w czystości i wyższą higienę.