Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Rozmiar mini

Rozmiar junior

Resetuj Filtry

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Latem nie trzeba zaprzątać sobie głowy żadną kurtką, ale ciepło i słoneczne dni nie trwają wiecznie. Wraz z upływem czasu pory roku zmieniają się, robi się coraz chłodniej, przez co niezbędne stają się kurtki dla chłopców. Niesprzyjające warunki pogodowe nie są wymówką do pozostawania w domu. Każde dziecko potrzebuje regularnego ruchu, aktywność fizyczna oddziałuje korzystnie na sferę psychofizyczną, wspiera prawidłowy rozwój podopiecznego. Na szczęście do wyboru jest mnóstwo fasonów kurtek, można przebierać w kolorach, funkcjonalnościach, designie.

Kurtki dla chłopców na każdą niepogodę

Wraz z nadejściem chłodnych dni, niesprzyjających warunków amfoterycznych, koniecznością staje się założenie dodatkowej warstwy ubrań. Bluza nie zawsze jednak zapewni wystarczającą ochronę przed zimnem i deszczem, dlatego warto sięgnąć po coś cieplejszego. Kurtka dla chłopca zagwarantuje komfort termiczny, dzięki czemu dziecko będzie mogło przebywać na świeżym powietrzu przez długi czas i nie zmarznie. Do wyboru jest wiele rodzajów kurtek, w zależności od pory roku, wieku dziecka, przeznaczenia. W przypadku małych dzieci rewelacyjnie sprawdza się bawełniana kurtka chłopięca, niezwykle miękka, wygodna, zapewniająca sporo przestrzeni. Nie ma problemu z ubraniem dziecka na tak zwaną cebulkę. Mile widziany będzie duży kaptur, który dodatkowo zabezpieczy głowę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Kurtka dla chłopca

Starszym dzieciom polecić można kurtkę softshell, uniwersalną, ponadczasową, która sprawdzi się na każdą pogodę. Dobrym wyborem będzie też kurtka pikowana. Kurtki softshell są wodoodporne i oddychające, podatne na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne Będzie to idealna opcja dla ruchliwych dzieci. Nie może zabraknąć praktycznych kieszonek, do których dziecko będzie mogło włożyć swoje skarby. Mile widziana są też odblaskowe elementy, które zwiększą bezpieczeństwo dziecka, szczególnie po zmroku. Kurtka powinna być dopasowana, dzięki czemu nic będzie ograniczać ani utrudniać ruchów. Nie może być też żadnych problemów z jej rozpinaniem i zapinaniem. W przypadku małych dzieci świetnie sprawdzają się kurtki na zatrzaski czy suwak. Zimą warto postawić na kurtkę dwuwarstwową, z dopinaną podszewką lub ocieploną od środka.