Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Podkolanówki dziecięce ważną częścią ubioru

Skarpetki i podkolanówki to ważny element codziennego ubioru, który zakładamy na stopy. Podkolanówki są warstwą ubioru, chroniącą stopy przed zimnem, otarciami oraz izolującą je od obuwia. Dlatego właśnie skarpetki czy też podkolanówki muszą być dobrze dobrane pod względem rozmiaru. Istotną kwestią są szwy – zbyt wystające i twarde mogą powodować dyskomfort i otarcia. Ściągacze mają za zadanie utrzymać skarpetkę na nodze dziecka, powinny więc przylegać do skóry, ale nie uciskać jej, bo powoduje to zaburzenia krążenia. Warto, aby dziecko w swojej garderobie miało szeroki wybór kolorowych skarpetek – jest to idealny sposób na naukę przez nie kolorów. Pozwalanie dziecku, aby przy ubieraniu samo wybierało skarpetki pasujące do danego stroju, uczy go kolorów, samodzielności i wyczucia stylu.

Podkolanówki dziecięce na rynku 

Na rynku znajdziesz wiele modeli podkolanówek. Można znaleźć podkolanówki w bardzo wielu kolorach i wzorach a także znajdziesz szeroki przedział wiekowy. Wszystkie skarpetki i podkolanówki wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów, miłych w dotyku i nie drażniących dziecka, odpornych na przetarcia i rozdarcia. Każdy znajdzie coś dla siebie – szeroki wybór rozmiarów sprawi, że nie będziesz miał problemu, żeby dopasować podkolanówki dla dziecka. 

Gdzie mogę kupić podkolanówki

Skarpetki i podkolanówki dostępne są w sklepie Hop do Wody, który posiada szeroki asortyment odzieży dla dzieci w każdym wieku, dla chłopców i dziewczynek, od niemowlaków aż do nastolatków. Podkolanówki odznaczają się szeroką gama kolorystyczną oraz bardzo miłym w dotyku materiałem.

Sprzedaż stacjonarną prowadzi sklep w Śremie na ul. Fryderyka Chopina. Sklep stacjonarny otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00 a także w sobotę w godzinach 9:00 – 14:00. Sklep prowadzi również sprzedaż online.