Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Rozmiar mini

Rozmiar junior

Resetuj Filtry

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Częścią odzieży, która nader często bywa wystawiana na wiele prób przez najmłodszych są właśnie spodnie. Dzieci skaczą, biegają, wspinają się i turlają, w związku z czym dolna część ich ubioru musi być naprawdę solidna. Takie są właśnie spodnie Mayoral dla dzieci!

Mayoral Spodnie na różne okazje

Oferowane przez Mayoral spodnie są odpowiednie na szereg różnych okazji. Na większą imprezę można wybrać spodnie z serży, modele typu chino, eleganckie jeansy lub spodnie typu basic uzupełnione o stylową bluzkę czy koszulę.

Mayoral Spodnie Dresowe

Na co dzień doskonale sprawdzą się oferowane przez Mayoral spodnie dresowe. Są one wykonane z oddychających, przyjemnych w dotyku materiałów, które wytrzymają wiele godzin dziecięcej zabawy bez uszkodzeń. Odpowiedni, luźny krój pozwoli zachować komfort również najmłodszym dzieciom.

Jeśli chodzi o spodnie Mayoral, firma może poszczycić się bogatym wzornictwem. Od prostych spodni w pięknych kolorach, poprzez modele z kwiatowymi printami czy naszytymi kokardami, aż po propozycje z radosnymi, dziecięcymi nadrukami.