Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zdecydowaną zaletą, a zarazem przewagą sweterków nad innymi rodzajami odzieży jest to, że są niezwykle miękkie. Co za tym idzie, dopasowują się do ruchów dziecka, zapewniając mu komfort podczas każdej aktywności.

Sweter Mayoral – gdy na dworze jest chłodniej

Bez względu na porę roku, może zdarzyć się taki dzień, kiedy sweter Mayoral okaże się naprawdę przydatny – czy to nałożony pod kurtkę, czy na koszulkę. Dla małych dam Mayoral oferuje między innymi trykotowe sweterki z rozmaitymi aplikacjami w wielu pięknych kolorach, a dla chłopców – szereg swetrów zarówno basicowych, jak i tych nieco bardziej nietypowych – na przykład z haftem.

Mayoral Sweterek dla chłopca

Każdy oferowany przez Mayoral sweterek dla chłopca i dziewczynki jest wykonany z wysokiej jakości, miłych w dotyku i wytrzymałych materiałów. Dzięki temu dziecko (a także jego rodzic) mogą cieszyć się ubrankiem przez długi czas. Materiały zastosowane podczas produkcji sweterków zapewniają skórze optymalny dostęp do powietrza, a jednocześnie chronią przed nieprzyjemnym chłodem, przy zachowaniu modnego wyglądu.