Filter

Price range:

Show:
Sort By:
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Loading...

No more items available

Zdecydowaną zaletą, a zarazem przewagą sweterków nad innymi rodzajami odzieży jest to, że są niezwykle miękkie. Co za tym idzie, dopasowują się do ruchów dziecka, zapewniając mu komfort podczas każdej aktywności.

Sweter Mayoral – gdy na dworze jest chłodniej

Bez względu na porę roku, może zdarzyć się taki dzień, kiedy sweter Mayoral okaże się naprawdę przydatny – czy to nałożony pod kurtkę, czy na koszulkę. Dla małych dam Mayoral oferuje między innymi trykotowe sweterki z rozmaitymi aplikacjami w wielu pięknych kolorach, a dla chłopców – szereg swetrów zarówno basicowych, jak i tych nieco bardziej nietypowych – na przykład z haftem.

Mayoral Sweterek dla chłopca

Każdy oferowany przez Mayoral sweterek dla chłopca i dziewczynki jest wykonany z wysokiej jakości, miłych w dotyku i wytrzymałych materiałów. Dzięki temu dziecko (a także jego rodzic) mogą cieszyć się ubrankiem przez długi czas. Materiały zastosowane podczas produkcji sweterków zapewniają skórze optymalny dostęp do powietrza, a jednocześnie chronią przed nieprzyjemnym chłodem, przy zachowaniu modnego wyglądu.