Filtry

Przedział cenowy:

Show:
Sort By:

Kurtki dziecięce powinny znaleźć się w szafie każdego malucha. Każda oferowana przez Mayoral kurtka z pewnością przypadnie do gustu zarówno małemu użytkownikowi, jak i jego rodzicom.

Kurtki Mayoral na każdą pogodę

Kurtki Mayoral występują w wielu wariantach nie tylko jeśli chodzi o ich wygląd, choć, oczywiście, on również jest niezwykle istotny. Jednak ponadto, firma stara się dopasować swoją odzież do panującej na zewnątrz aury pogodowej. Choć wzornictwo na pewno jest istotne przy każdym elemencie garderoby, Mayoral stara się znaleźć idealną równowagę pomiędzy doskonałym wyglądem a komfortem cieplnym.

Mayoral Kurtka Zimowa

Dlatego też każda oferowana przez Mayoral kurtka zimowa zapewni maluchowi przyjemne ciepło bez pocenia się, a modele wiosenne czy jesienne – będą dopasowane do stale zmieniających się warunków pogodowych. Wszystko to w doskonałej oprawie oraz ciekawej kolorystyce. Kurtki z kapturem lub bez niego, serżowe płaszczyki, a nawet modele wykonane z jeansu dla małych fashionistów – to wszystko można znaleźć pośród kurtek firmy Mayoral.