Filtry

Przedział cenowy:

Show:
Sort By:

Loading...

No more items available

Zarówno te najmłodsze, jak i nieco starsze dzieci mają mnóstwo zajęć, nie tylko tych organizowanych przez dorosłych. To sprawia, że potrzebują ubranek, dzięki którym zachowają komfort, a przy tym będą doskonale wyglądać. Takie właśnie są komplety Mayoral w wersji dla dziewczynki oraz dla chłopca.

Mayoral komplet dla chłopca – idealnie dopasowane detale

Każdy komplet Mayoral jest świetnie przemyślany i doskonale skomponowany. Dwa lub więcej elementów, z jakich składają się poszczególne zestawy są ze sobą tak połączone, że zapewniają doskonałą prezencję.

Mayoral komplet dziewczynka – dla małej damy

Większość dziewczynek już od najmłodszych lat uwielbia pięknie wyglądać. Dzięki idealnie dobranym, świetnie zaprojektowanym kompletom od Mayoral – to zadanie będzie łatwe! Zdecydowaną zaletą ubranek dziecięcych w formie kompletów jest także to, że rodzic nie musi samodzielnie komponować zestawów – Mayoral robi to za niego!

Podobnie jak w przypadku każdego innego elementu garderoby tej firmy – ubranka dziecięce są wykonane z najwyższej jakości, przewiewnych materiałów o przyjemnej w dotyku strukturze.