Filtry

Cena:

Na stronie:
Sortuj według:
Dres dla dziewczynki 4826
99,00 
-40%
-40%
-40%
-50%
-40%
-40%
-40%
-50%
-50%
New
New
New
-50%

Wczytywanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Zarówno te najmłodsze, jak i nieco starsze dzieci mają mnóstwo zajęć, nie tylko tych organizowanych przez dorosłych. To sprawia, że potrzebują ubranek, dzięki którym zachowają komfort, a przy tym będą doskonale wyglądać. Takie właśnie są komplety Mayoral w wersji dla dziewczynki oraz dla chłopca.

Mayoral komplet dla chłopca – idealnie dopasowane detale

Każdy komplet Mayoral jest świetnie przemyślany i doskonale skomponowany. Dwa lub więcej elementów, z jakich składają się poszczególne zestawy są ze sobą tak połączone, że zapewniają doskonałą prezencję.

Mayoral komplet dziewczynka – dla małej damy

Większość dziewczynek już od najmłodszych lat uwielbia pięknie wyglądać. Dzięki idealnie dobranym, świetnie zaprojektowanym kompletom od Mayoral – to zadanie będzie łatwe! Zdecydowaną zaletą ubranek dziecięcych w formie kompletów jest także to, że rodzic nie musi samodzielnie komponować zestawów – Mayoral robi to za niego!

Podobnie jak w przypadku każdego innego elementu garderoby tej firmy – ubranka dziecięce są wykonane z najwyższej jakości, przewiewnych materiałów o przyjemnej w dotyku strukturze.