Filter

Price range:

Show:
Sort By:

Loading...

No more items available

Jednym z elementów garderoby, który powinien znaleźć się w każdej dziecięcej szafie, jest bluza. Większość maluchów (szczególnie latem) z ogromną chęcią nosi ubrania z krótkim rękawem, jednak zdarzają się sytuacje, że trzeba z tego zrezygnować – nawet w trakcie zabawy. W takiej sytuacji na ratunek przychodzą bluzy Mayoral.

Bluzy Mayoral na każdą okazję

W szerokiej gamie bluz, jakie oferuje marka Mayoral, można znaleźć bardzo duży wybór ubrań dla dziewczynek oraz chłopców. Wszystkie te elementy garderoby bez wyjątku charakteryzują się ciekawym wzornictwem i przyjemną dla oka kolorystyką zarówno w wersji dla małych dam, jak i w wydaniu dla młodych dżentelmenów.

W ofercie firmy można znaleźć bluzy z kapturem lub bez niego, dzięki czemu możliwe jest idealne dopasowanie ubranka do potrzeb. Bluzy Mayoral wykonane są z wysokiej jakości, przewiewnych materiałów (głównie bawełny), które są niezwykle przyjemne w dotyku. Dzięki temu dzieci zachowują komfort na co dzień, a rodzic jest spokojny, że jego pociecha nie marznie przy nagłym spadku temperatury.