Filter

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Rozmiar mini

Rozmiar junior

Resetuj Filtry
SALE New
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Jednym z elementów garderoby, który powinien znaleźć się w każdej dziecięcej szafie, jest bluza. Większość maluchów (szczególnie latem) z ogromną chęcią nosi ubrania z krótkim rękawem, jednak zdarzają się sytuacje, że trzeba z tego zrezygnować – nawet w trakcie zabawy. W takiej sytuacji na ratunek przychodzą bluzy Mayoral.

Bluzy Mayoral na każdą okazję

W szerokiej gamie bluz, jakie oferuje marka Mayoral, można znaleźć bardzo duży wybór ubrań dla dziewczynek oraz chłopców. Wszystkie te elementy garderoby bez wyjątku charakteryzują się ciekawym wzornictwem i przyjemną dla oka kolorystyką zarówno w wersji dla małych dam, jak i w wydaniu dla młodych dżentelmenów.

W ofercie firmy można znaleźć bluzy z kapturem lub bez niego, dzięki czemu możliwe jest idealne dopasowanie ubranka do potrzeb. Bluzy Mayoral wykonane są z wysokiej jakości, przewiewnych materiałów (głównie bawełny), które są niezwykle przyjemne w dotyku. Dzięki temu dzieci zachowują komfort na co dzień, a rodzic jest spokojny, że jego pociecha nie marznie przy nagłym spadku temperatury.