Filtry

Przedział cenowy:

Show:
Sort By:

Loading...

No more items available

Ubrania Mayoral

Dzieci bardzo szybko rosną, wyrastając z ubrań, co wymaga regularnej wymiany garderoby. Z pomocą przychodzą ubrania Mayoral, które zapewniają komfort noszenia, są przyjazne dla skóry, jednocześnie niezwykle wytrzymałe i estetyczne. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że dla każdego dziecka znajdzie się coś, co będzie odpowiadać jego indywidualnym potrzebom i preferencjom. Marka Mayoral zadbała o to, aby nie brakowało pięknych i praktycznych ubrań dla noworodków, przedszkolaków, uczniów czy nawet nastolatków.

Wysokiej jakości, wygodne ubranka Mayoral dla każdego dziecka.

Odzież dziecięca Mayoral odznacza się unikalnością, wysoką jakością, zróżnicowaną kolorystyką, funkcjonalnością i uniwersalnością. Nie brakuje ubrań na co dzień, jak również na ważne okazje. Za ich pomocą można stworzyć stylizacje zarówno casualowe, jak i eleganckie czy sportowe. Do produkcji odzieży Mayoral sięga się wyłącznie po naturalne materiały, delikatne dla skóry dziecka, niepowodujące żadnych podrażnień ani reakcji alergicznych, dzięki temu mogą być noszone nawet przez niemowlęta. Wysoka jakość i wytrzymałość ubrań przekłada się na wydłużony okres ich użytkowania, bez utraty walorów użytkowych ani estetycznych. Można liczyć na komfort noszenia, swobodę wykonywania ruchów, odzież Mayoral dostosowuje się do kształtów użytkownika. Warto po nią sięgnąć już na etapie kompletowania wyprawki dla dziecka. Przedział wiekowy w przypadku ubranek Mayoral jest ogromny – od 0 miesięcy do aż 16 lat. W każdym przypadku można liczyć na trwałość, jakość, solidność i piękny design. Ubrania dla dzieci powinny być przede wszystkim wygodne, funkcjonalne i bezpieczne, a takie właśnie są tekstylia marki Mayoral. Każde dziecko ceni sobie komfort – zarówno w domu, jak i w szkole, na spacerze czy spotkaniu rodzinnym. Istotne będzie też to, aby ubrania były praktyczne, bo dzieci są bardzo żywiołowe, wszędzie ich pełno. Zaletą odzieży Mayoral jest łatwość utrzymania czystości i przechowywania. Nie ulegają szybkiemu zniszczeniu, można je wielokrotnie prać i użytkować przez długi czas.

Mayoral nowa kolekcja

W dziale znajdziesz zawsze Mayoral nowa kolekcja, zgodnie z bieżącą porą roku. Kolekcja wiosna/lato oraz jesień/zima na aktualny rok. Zobacz najnowsze ubrania dziecięce Mayoral. W ofercie przede wszystkim najnowsze spodnie i bluzki Mayoral.