Filtruj
Pokaż:
Sortuj Według:

W garderobie dziecka powinien znaleźć się wygodny komplet dresowy dziecięcy, który będzie bardzo chętnie przez nie zakładany. Trudno wyobrazić sobie kogoś, kto nie byłby zadowolony z noszenia ubrania wykonanego z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału, zapewniającego swobodę ruchów. Dzieci uwielbiają dresy, podobnie zresztą jak dorośli. Można w nich nie tylko czuć się komfortowo, ale też świetnie wyglądać. Oferowane dresy są bardzo stylowe, mogą mieć ciekawe nadruki, ozdobne aplikacje, kolorowe dodatki. Na idealny komplet dziecięcy składa się luźna i miękka bluza z kapturem oraz spodnie na gumce ze ściągaczami i kieszeniami.

Komplet dresowy dziecięcy

Dresy są idealnym wyborem na co dzień, w szkole, na wycieczce, podczas zajęć sportowych. Największą popularnością cieszą się komplety dresowe wykonane z bawełny, są niezwykle miękkie, przewiewne, oddychające, niekrępujące ruchów podczas zabawy. Naturalne tkaniny zapewniają komfort termiczny, jednocześnie odprowadzają wilgoć, pozostawiając przyjemnie suchą. Wysokiej jakości tkanina nie będzie powodować żadnych podrażnień ani uczuleń. Na funkcjonalność i ciekawy design dresu wpływają też kieszenie. Powinny być one głębokie, aby można było włożyć do nich wszystkie skarby. Małe dziecko nie będzie przecież chodzić wszędzie z torebką czy plecakiem, co byłoby dla niego po prostu niekomfortowe.
Zdecydowanie lepiej sprawdzą się ubrania z praktycznymi, pojemnymi kieszeniami. Jeśli ich zawartość nie ma wypaść i się zgubić lub zniszczyć, to warto wybierać modele zapinane na zamek. Nie trzeba martwić się o to, że drobiazgi wypadną podczas aktywności fizycznej. Godne polecenia są komplety dresowe ze ściągaczami, czyli gumkami wszytymi w materiał. Sprawdzą się one w pasie, na rękawach i nogawkach. Istotne jest to, aby były rozciągliwe, co przełoży na idealne dopasowanie się do ciała, nie powodując przy tym dyskomfortu. Zaletą ściągaczy jest to, że dzięki nim nogawki i rękawy nie podnoszą się samoczynnie do góry. Dziecko nie będzie ciągle poprawiać ubrania, ponadto zapewni to dodatkową ochronę cieplną. Istotne jest również to, aby nie miało problemu z samodzielnym zakładaniem dresu.