Filter

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:
New
Trzewiki PRIMIGI 2392100
159,99 
SALE
SALE
PRIMIGI 2377911 Szare Śniegowce
119,99 
SALE
SALE
SALE

Dorośli zwykle nie przepadają za zimą ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, ale nie przeszkadzają one dzieciom, które uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, szczególnie gdy spadnie śnieg. Istotne będzie to, aby odpowiednio je ubrać i założyć właściwe obuwie. Zimą idealnie sprawdzają się Primigi śniegowce, które zapewniają ciepło, stabilność, komfort noszenia i swobodę poruszania się. Bieganie po śniegu, lepienie bałwana, jazda na sankach, rzucanie się śnieżkami – wszystko to może być wspaniałą zabawą, mając na sobie wygodne buty. Śniegowce sprawdzają się idealnie, dlatego warto wyposażyć w nie swoich podopiecznych.

Śniegowce Primigi dla dziewczynki i chłopca – idealne obuwie zimowe dla każdego dziecka

Śniegowce Primigi to idealne rozwiązanie dla każdego dziecka, dzięki którym aktywność na świeżym powietrzu staje się wspaniałą zabawą nawet zimą, gdy ziemia zostanie przysypana śniegiem. Śniegowce zapewniają odpowiednią izolację cieplną, chroniąc stopy przed mrozem. Dobre ocieplenie gwarantuje optymalne właściwości termoizolacyjne i zapobiega wychłodzeniu stóp, przeciwdziałając przeziębieniu. Śniegowce Primigi są przygotowane do nawet najbardziej niesprzyjających warunków pogodowych, łącznie z mrozami i opadami atmosferycznymi. Są odporne na wodę, dzięki czemu nie trzeba martwić się o przemoknięcie obuwia i dyskomfort.

Śniegowce Primigi dla dziewczynki

Małe dzieci bardzo lubią skakać po kałużach i śniegu, dlatego warto kupić im śniegowce wykonane z nieprzemakalnych materiałów. Bardzo ważna jest także odpowiednia podeszwa, dobrze izolująca stopę od podłoża. Zimą istotne jest to, aby była ona gruba, jednocześnie elastyczna, odporna na ujemne temperatury i niepodatna na pękanie. Ważne będzie również to, aby podeszwa posiadała właściwości antypoślizgowe, co zmniejszy ryzyko upadku. Śniegowce powinny mieć wysoką cholewkę, co zapobiegnie przedostawaniu się śniegu i wody do wnętrza butów. Mile wdziana jest regulowana cholewka, dzięki czemu będzie można idealnie dopasować buty do nogi. Śniegowce mogą być zapinane na rzep lub z regulowanym ściągaczem, w zależności od preferencji i możliwości użytkownika.