Filter

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Rozmiar butów

Resetuj Filtry
New
New
New
PRIMIGI 3853911
219,90 
New
New
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
PRIMIGI 2948022
189,90 

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

Wybór obuwia dziecięcego nie może być przypadkowy, należy dobrze przemyśleć swoją decyzję, dobrać właściwy rozmiar, dopasować buty do kształtu stóp. Znaczenie ma wysoka jakość obuwia, jego funkcjonalność, komfort użytkowania. Dzieciom zależy również na tym, aby było ono nie tylko wygodne, ale też miało ciekawy design. Chcą się wyróżniać czymś unikalnym, a za pomocą stylizacji mogą wyrazić swoją osobowość i zainteresowania. Czy można to wszystko ze sobą połączyć i znaleźć idealne obuwie? Przy tak bogatym i zróżnicowanym asortymencie nie stanowi to żadnego wyzwania.

Jak wybrać odpowiednie półbuty dla dzieci? Na co zwracać uwagę?

W przypadku butów dla dzieci bardzo ważne jest to, jakie ma być ich przeznaczenie, gdzie będą noszone. Nieco inny model sprawdzi się do szkoły, na przyjęcie czy podwórko. Kolejną kwestią jest pora roku, obuwie zawsze powinno być dopasowane do aktualnych warunków atmosferycznych. Zupełnie inne zakłada się latem niż zimą, na co wpływa temperatura, opady. Obuwie ma chronić stopy przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, zapewniać komfort użytkowania. Zaleca się wybierać buty z szerokimi i zaokrąglonymi czubkami, dzięki czemu dziecko będzie w stanie swobodnie ruszać palcami. Z kolei pięty powinny być wzmocnione i usztywnione, co przełoży się na stabilizację stawów.
Do wyboru są buty sznurowane i zapinane na rzepy. Ważne jest to, aby dobrze dopasować obuwie do stóp, dlatego regulacja zapinania to podstawa. Wybierając półbuty dziecięce, należy mieć na uwadze przede wszystkim to, z jakiego materiału została wykonana cholewka. Solidne wykonanie gwarantuje trwałość, godne polecenia są przede wszystkim buty szyte. Warto zainwestować w obuwie ze skóry naturalnej, bardzo wytrzymałe, oddychające, posłuży użytkownikowi przez długi czas. Modele z tworzyw sztucznych są łatwiejsze do utrzymania w czystości, ale materiał musi być dobrej jakości. Bardzo ważne jest to, aby wyściółka butów była przewiewna, dobrze odprowadzała wilgoć. Podeszwa musi być miękka, elastyczna, zapewniać dobrą przyczepność do podłoża, amortyzować wstrząsy.