Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Rozmiar butów

Resetuj Filtry

Wraz z nadejściem ciepłych dni można założyć dziecku lżejsze obuwie, dzięki któremu stopy będą mogły swobodnie oddychać, a dziecku zapewni się komfort noszenia. Godne polecenia są sandały Mayoral, cenione przez dzieci zarówno najmłodsze, jak i starsze. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą dla siebie coś odpowiedniego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji. Lato to czas wzmożonej aktywności, dzieci uwielbiają spędzać go na świeżym powietrzu. Dobrej jakości obuwie, wytrzymałe i wygodne, to podstawa.

Zawsze modne i wygodne oferowane przez Mayoral sandały chłopięce

Dzieci uwielbiają lato, kiedy warunki pogodowe sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Istotne będzie to, aby zapewnić podopiecznemu komfort podczas chodzenia, biegania, skakania, kupując mu dobrej jakości oferowane przez Mayoral sandały dziewczęce/chłopięce. Dostępne są w wersji otwartej lub zamkniętej – w przypadku tych pierwszych zmniejsza się ryzyko otarć, dziecko może swobodnie poruszać palcami. Z kolei sandały z zamkniętymi palcami chronią przed urazami, idealnie nadają się w przypadku ruchliwych dzieci, które lubią np. kopać piłkę. Stabilną pozycję stopom zapewnią sandały zakryte i z usztywnianymi piętami. Bardzo ważną kwestią będzie zwrócenie uwagi na podeszwę, zapięcie i materiał wykonania obuwia.

Mayoral – Sandały dziewczęce

Jako że latem stopy bardziej się pocą, mogą się ślizgać w bucie, dlatego warto zdecydować się na obuwie przewiewne, wykonane z naturalnych materiałów, najlepiej ze skóry. Pamiętać trzeba o tym, aby materiał był miękki, co przełoży się na większy komfort noszenia i prawidłowy ruch stopami. Buty nie mogą być zbyt sztywne ani w żaden sposób uciskać stóp. Nosząc sandały Mayoral, zmniejsza się ryzyko powstania bolesnych odcisków, otarć i odkształceń. Praktycznym rozwiązaniem dla dzieci są sandały na rzepy, które można szybko włożyć i zdjąć. Istotna będzie też wysoka cholewka oraz antypoślizgowa i giętka podeszwa – miękka i wyprofilowana. Jej grubość powinno się dobrać do wagi dziecka i ukształtowania terenu.