Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Rozmiar butów

Resetuj Filtry
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Ładowanie...

Nie ma więcej dostępnych elementów

W sprzedaży dostępnych jest wiele rodzajów obuwia, co pozwala na dopasowanie idealnego modelu do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Marka Mayoral ma do zaoferowania bogaty i różnorodny asortyment, na który składa się wysokiej jakości, wygodne obuwie dla dzieci.

Co wyróżnia półbuty Mayoral?

Półbuty Mayoral mają wiele atutów, dlatego są tak często wybierane przez rodziców i noszone przez ich dzieci. Jedną z zalet jest solidna wkładka, wykonana z bardzo trwałego materiału, odpornego na ścieranie. Wnętrze butów wyściełane miękkim materiałem zapewnia komfort użytkowania, co pokocha dosłowne każde dziecko. Wygodne obuwie to podstawa, a zapewnia ją miękka cholewka. Jest ona elastyczna, dzięki czemu dziecko może lepiej czuć podłoże, co z kolei przekłada się na większą stabilność. Miękkość i elastyczność sprawiają, że obuwie Mayoral nie zaburza naturalnej pracy stóp, dzięki czemu mogą się prawidłowo rozwijać i nie trzeba martwić się o powstanie problematycznych wad. Do produkcji podeszwy sięga się po wysokogatunkowe tworzywo, bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Będzie to świetna opcja dla żywiołowego dziecka, które nie stroni od aktywności fizycznej.

Buty marki Mayoral nie zawiodą nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Mogą być w wersji wiązanej i na praktyczne rzepy. W przypadku młodszych dzieci zapięcie na rzepy sprawdza się rewelacyjnie, szczególnie w przedszkolu i szkole. Dzieci nie lubią tracić czasu i męczyć się ze sznurówkami. W asortymencie znajdują się modele butów przeznaczonych dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Znajdzie się coś dla niemowlaków, starszych dzieci, dziewczynek i chłopców. Niezależnie od wybranego modelu, każde obuwie marki Mayoral odznacza się wysoką jakością wykonania, komfortem używania i ciekawym designem. Można być pewnym, że spodoba się ono wszystkim dzieciom, niezależnie od preferencji. Buty zostały wyprofilowane w taki sposób, aby wesprzeć naturalny ruch stóp, amortyzować je podczas chodzenia. Nie ma problemu z dobraniem butów do szkoły, uprawiania sportu czy pasujących do miejskiej stylizacji.