Filter

Price range:

Show:
Sort By:
SALE
mayoral Półbuty 44 897
79,99 
SALE
SALE

Loading...

No more items available

Buty Mayoral

Stopy dziecka rosną bardzo szybko, przez co konieczne jest częste wymienianie obuwia na większe. Jego wybór powinien być wobec tego dobrze przemyślany. Znalezienie odpowiedniego może być nie lada wyzwaniem, dlatego warto postawić na oferowane przez markę Mayoral buty. W ofercie tej firmy znajdują się między innymi sandały, kozaki, a także półbuty.

Buty Mayoral odznaczają się lekkością i funkcjonalnością, a także łatwo się je zakłada. Obuwie tej firmy cenione jest ze względu na to, że do jego produkcji sięga się po wysokiej klasy, naturalne materiały. Elastyczna i antypoślizgowa podeszwa to kolejna zaleta.

Wygodne buciki Mayoral – czym kierować się przy ich wyborze? Czym wyróżnia się dobre obuwie dziecięce?

Idealne obuwie to takie, które zostało dopasowane do stopy dziecka. Godne polecenia są buty Mayoral, które wykonano z wysokiej klasy materiałów, naturalnych i przewiewnych. Dzieci są bardzo ruchliwe, przez co noszone przez nie obuwie jest intensywnie użytkowane. Bardzo łatwo o nadmierne pocenie się stóp, co wiąże się z dyskomfortem i zwiększonym ryzykiem rozwoju grzybicy. Nie ma tego problemu w przypadku obuwia Mayoral, które odprowadza nadmiar wilgoci i pozwala stopie oddychać. Kolejną zaletą będzie lekkość butów, co w przypadku dzieci jest niezwykle istotne, ułatwia chodzenie i zapobiega koślawemu ustawianiu stopy względem nawierzchni, czyli wadom postawy.

Bardzo ważne będzie to, aby wybrać właściwy rozmiar obuwia, mając na uwadze zarówno długość, jak i szerokość stopy. Nieodpowiedni dobór rozmiaru to prosta droga nie tylko do dyskomfortu, ale też do deformacji stóp i nawet koślawienia kolan czy powstania urazów. Kluczową kwestią w przypadku każdych butów jest podeszwa – powinna być elastyczna, sprężysta, antypoślizgowa. Obuwie Mayoral dobrze trzyma się na stopie, jest łatwe do założenia i zdjęcia. Czubek buta powinien być szeroki, nosek wzmocniony, aby nie doszło do poobijania palców. Na uwadze należy mieć także sztywny i odpowiednio wysoki zapiętek. Małym dzieciom warto wybierać buty na rzepy, co ułatwia samodzielne zakładanie, starszym można już kupić sznurowane.