Filter

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:
SALE
SALE
KLAPCZERSY PasteLove – Szary
39,99 
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE

Dzieci uwielbiają chodzić na boso. Może to jednak prowadzić do przeziębienia jak i skaleczenia w delikatne stopy. Ładne i wygodne kapcie dla dzieci sprawią, że maluchy polubią chodzenie w butach, zarówno w domu jak i w przedszkolu.

Jakie kapcie dla dzieci kupić?

Wybierając obuwie dla dziecka warto wybierać sprawdzonych polskich producentów. Wysoka jakość materiałów pozwoli na bezpieczne użytkowanie i zapewni dziecku komfort w każdych warunkach. Dodatkowo rodzic nie musi się martwić przetartymi czubkami palców po kilku zabawach w przedszkolu czy rozklejeniem po pierwszym kontakcie z wodą.

Bambosze dla dzieci

Gdy przychodzą chłodniejsze dni warto zadbać o komfort malucha kupując bambosze dla dzieci. Są one wykonane z miękkiego i ciepłego materiału, który jednocześnie zapewni komfort użytkowania jak i termiczny. Marznące stopy u dzieci są częstą przyczyną chorób i przeziębień dlatego warto już przy pierwszych chłodnych dniach odpowiednio ubrać nasze pociechy.

Kapcie dziecięce

Istnieje wiele rzeczy na które należy zwrócić uwagę kupując kapcie dziecięce. Przede wszystkim należy postawić na komfort i wygodę dziecka. Dzięki temu nie będzie ono próbowało zdejmować kapci, ponieważ nie będzie ich czuło na stopie. Elastyczne obuwie we wszystkich kierunkach dopasuje się do kształtu stopy podczas biegania czy zabaw na kolanach. Dodatkowo podeszwa powinna być stosunkowo cienka, tak aby maluch mógł odbierać bodźce sensoryczne. Nie musimy tutaj obawiać się o przetarcie podeszwy, ponieważ dzieci są dużo lżejsze od dorosłych, a ich stopy rosną na tyle szybko, że najczęściej nie zdążą zniszczyć kapci.

Wygodne kapcie dla dziecka

Wygodne buty muszą być również lekkie. Zbyt ciężkie egzemplarze będą niepotrzebnie obciążały stopy, co będzie prowadziło do zmęczenia dziecka. Podobnie ma się sytuacja z oddychalnością łapci. Jest to obuwie przeznaczone do wewnątrz lub na zewnątrz w suchych warunkach. W związku z tym materiał powinien być oddychający co pozwoli zachować higienę.