Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Rozmiar butów

Resetuj Filtry
KALOSZEPOPROSZE PasteLove Bóbr – Miętowy
59 72 
SALE
KALOSZEPOPROSZE PasteLove Miś
59 72 
SALE
SALE
KALOSZEPOPROSZE PasteLove Lisek – Szary
59 72 
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
SALE
Kaloszepoprosze Sweet Dreams Tęcza – Wrzosowy
59 72 
SALE
SALE

Kaloszepoprosze to rodzinna firma mająca swoją siedzibę w Budzyniu w województwie wielkopolskim. Jest to polskie przedsiębiorstwo produkujące wysokiej jakości buty dla dzieci do zadań specjalnych. Przede wszystkim są to kalosze, ale również klapczersy, ocieplacze i klapki.

Większość produkowanych modeli ma kształt unisex i różnią się jedynie wzorami dla chłopców i dziewczynek. Duży wybór kaloszy w wielu kolorach i wzorach jest znakiem rozpoznawczym firmy tak samo jak wysoka jakość użytych materiałów, które gwarantują trwałość i wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wygoda i wysokiej jakości materiały

Buty i akcesoria kaloszepoprosze wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są bardzo wygodne i bezpieczne podczas różnego typu aktywności. Ocieplacze do kaloszy zapewniają nie tylko komfort termiczny podczas spacerów, ale również zwiększają stabilizację stopy. Dzięki temu maluch może cieszyć się swobodą ruchów podczas biegania, a rodzić nie musi martwić się o kontuzją swojej pociechy. Dodatkowym elementem zwiększającym bezpieczeństwo jest umieszczenie logo firmy na elemencie odblaskowym. Znacząco zwiększa to widoczność podczas spacerów zarówno po zmroku, ale także w pochmurne i deszczowe dni.

Wygodne kalosze dziecięce

Nowoczesny proces produkcyjny sprawia, że kaloszepoprosze są wykonane z dużą dokładnością dzięki czemu są bardzo wygodne. Nawet długie spacery nie będą sprawiały dyskomfortu dla dziecka. W zimne dni warto do wnętrze butów włożyć polarowe ocieplacze do kaloszy. Zapewnią one komfort termiczny i ochronią malucha przed przeziębieniem. Delikatny materiał doskonale dopasowuje się do stopy, dzięki czemu może zastąpić skarpetki bez ryzyka obtarcia stopy.

Kalosze dla chłopców i dziewczynek

Różnorodne wzory i malowania sprawiają, że w asortymencie firmy kaloszepoprosze każdy znajdzie coś dla siebie. Stonowana kolorystyka jest uniwersalna dla dzieci obu płci. Duży wybór rozmiarów i modeli kaloszy, klapczersów ocieplaczy i klapek sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.