Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Rozmiar butów

Boheter lub marka

Resetuj Filtry

Buciki niechodki dla dziewczynki

Szczególnym wyzwaniem dla rodziców jest zakup bucików dla dziecka, które jeszcze nie umie samodzielnie chodzić. Niechodki to właśnie produkt dla dzieci, które jeszcze nie chodzą. Wybór butów dla pociech jest dla rodziców często naprawdę dużym problemem. Buty niechodki, nazywane są również papuciami czy też kapciuchami. To nie jest ważne, jak na nie mówisz, ważne jest, żeby niechodki zostały odpowiednio dobrane.

Niechodki to bardzo dobra alternatywa dla skarpet, które często dziecko w mgnieniu oka ściąga ze swoich stópek. Latem dziecko nie potrzebuje mieć nic na stopie – goła stópka dziecka zapewnia sama odpowiednie warunki do swojego rozwoju.

W ciepłym okresie – wiosną i latem najlepszymi niechodkami będą te bawełniane. Jesienią warto wybrać buciki wykonane ze skóry – oczywiście takie, które są odpowiednio elastyczne oraz z miękką podeszwą, aby nie obciążyć za mocno stópki dziecka.

W okresie chłodu – zimowym, możesz postawić na ocieplane niechodki.

Warto pamiętać o tym, aby niechodki łatwo się zakładało, były wykonane jak najlepiej oraz żeby nie ściskały za mocno stópki i były elastyczne.

Niechodki dziewczęce

Malutkie, wymyślne buciki, często inspirowane butami dorosłych nas zachwycają – chcemy założyć je naszym dzieciom. Jednak zakładanie dziecku ciężkiego i twardego obuwia nie jest wskazane. Bezpieczeństwo dziecko powinno stać wyżej niż wygląd dziecka w obuwiu. Pociecha może być równie modnie ubrana z butami, które są bezpiecznie wykonane.

Hopdowody posiada niechodki, które nie tylko świetnie wyglądają na stópce dziecka ale również dbają o wygodę i  prawidłowy rozwój stopy dziecka. W ofercie znajdą się kolorowe niechodki, które przykują uwagę dziecka zachęcając je do aktywności jaką jest łapanie stópek jak i stonowane niechodki na różne okazje takie jak przyjęcia czy zimowe stylizacje. Każde z par obuwia zdecydowanie dopełnią stylizację dziecka.