Filtruj

Przedział cenowy:

Pokaż:
Sortuj Według:

Boheter lub marka

Resetuj Filtry
Marysia w szpitalu
Original price was: 7 zł.Current price is: 7 zł.
SALE
Marysia i nowy rowerek
Original price was: 7 zł.Current price is: 7 zł.
SALE
Marysia i karuzela
Original price was: 7 zł.Current price is: 7 zł.
SALE
Marysia boi się ciemności
Original price was: 7 zł.Current price is: 7 zł.
SALE
Książka Debit Marysia nadąsana złośnica 8844
Original price was: 7 zł.Current price is: 7 zł.
SALE
Książka Debit Marysia w ogrodzie 9155
Original price was: 7 zł.Current price is: 7 zł.
SALE
Książka Marysia i urodziny mamusi
Original price was: 8 zł.Current price is: 8 zł.
SALE

Seria Misia Marysia to bardzo polecany cykl książeczek dla przedszkolaków. Warto się z nim zapoznać.

Marysia książeczki

Misia Marysia to cykl książeczek dla dzieci, który liczy sobie kilkanaście pozycji. Poszczególne książki związane są przede wszystkim z przeżywaniem codziennych sytuacji przez główną bohaterkę, z którą identyfikują się dzieci. Dzięki temu łatwiej jest im rozwiązywać trudności dnia codziennego, jeśli wcześniej się z nimi zapoznają na łamach książeczek. Wybór konkretnej części warto dostosować do aktualnych upodobań dziecka.
W książeczkach Misia Marysia można znaleźć licznych bohaterów. Wśród nich wymienia się przede wszystkim główną bohaterkę, czyli Misię Marysię, ale także pozostałe postacie. Są to na przykład rodzice Misi Marysi, którzy jej pomagają. Misia Marysia na łamach książeczek przeżywa pewne trudności, z którymi na co dzień mierzy się każde dziecko. Są to przede wszystkim sytuacje życia codziennego, takie jak samodzielne ubieranie się. Jednak w książeczkach poruszane są również bardziej zaawansowane zagadnienia, takie jak na przykład wycieczka do zoo lub pobyt w szpitalu.

Marysia książka dla dzieci

Z całą pewnością można stwierdzić, że Misia Marysia seria książeczek ma bardzo szerokie możliwości zastosowania. Po książeczki z tego cyklu z powodzeniem mogą sięgać zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Misia Marysia szczególnie przypada do gustu dziewczynkom, z uwagi na swój charakter oraz płeć. Marysia książka dla dzieci sprawdzi się również w różnym wieku dzieci. Jednak bardzo polecana jest dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Marysia ksiazeczki bardzo dobrze prezentują się od strony wizualnej, dlatego bez wątpienia można stwierdzić, że przypadną do gustu każdemu dziecku. Dzieci w różnym wieku uwielbiają tę serię z uwagi na kolorowe grafiki i obrazki, które można znaleźć w jej wnętrzu. Dlatego wybór tej serii będzie idealny dla wszystkich dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem książeczek. Mimo że książeczki mają papierowe kartki to bardzo wygodnie się je czyta, ponieważ mają większy format.